Reklama

1.odsávačka 2. sterilizátor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terkaaa
Kecalka 296 příspěvků 29.09.09 12:43
1.odsávačka 2. sterilizátor

Ahoj, prosím zkušenější o radu. 1. mám si předem kupovat odsávačku?a pokud ano, jaká je prosím nejlepší (tím mysím dobře funkční a zároveň cenově nějak normální) a 2. otázka :-):jak sterilizujete??kla­sicky vyvařujete nebo používáte nějaký sterilizátory??Dě­kuju!

Reklama

Reakce:

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 29.09.09 13:08

Nu asi moc neporadím, ale odsávačku jsem kupovala až ve chvíli, kdy jsem ji potřebovala.
Pokud budeš chtít čerpat příspěvek od pojišťovny (tedy pokud máš nějaký nárok) nezapomeň si účtenku a zjisti si jestli uznávají jen z lékárny a zdravotních potřeb, nebo je jim jedno kde to koupíš.
Jestli se nepletu, měla jsem tuto http://www.medvidekshop.cz/…alonkem.html?…
Byla dobrá, ale protože se pokaždé musí ten vršek rozdělat, tak se mi časem ulomila jedna „nožička“ toho víčka. Fungovalo to sice dál, ale musela jsem to pak navíc silou držet, aby byl podtlak.

Sterilizaci jsem potřebovala právě až na tu odsávačku, protože jsem jinak kojila a dudlík nepoužívala. Normálně jsem vyvařovala ve vodě.

hailliejade
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 29.09.09 13:38

taky bych kupovala až pokud bude potřeba, nám třeba v nemocnici říkali, že nejlepší je stejně odsávat rukou, mi to teda ze začátku nešlo, tak jsem koupila ruční pístovou od Medely, která byla fajn ale pro mě to byla dost zbytečná investice :-( sice jsem nakojila něco do mrazáku, ale nikdy jsem to nepoužila a když mi jednou zatvrdlo mlíko, tak to šlo stejně jenom ručně, jinak jsem neodsávala a malej si to vždycky spolehlivě odreguloval sám :-)
sterilizátor jsme neměli protože UM nemáme a dudlíky jen minimálně, takže jsem buď vyvařovala, nebo použila sterilizační tabletu Milton

Terkaaa
Kecalka 296 příspěvků 29.09.09 13:57

dík

Hanka1
Extra třída :D 13512 příspěvků 29.09.09 17:49

odsavacku bych koupila dle potreby. Doporucila bych Avent, ja ji pak celkem dobre prodala pac taky byla pouzita maximalne trikrat.

Sterilizator jsem mela u obou deti. Prvni bylo od ctvrteho mesice na UM, takze tam to bylo jasne a i u druhe jsem hodne vyuzivala - na lahvicky od caje po sestem mesici a od mala na obcasne sterilizovani dudliku a tak.
Mela jsem od Aventu do mikrovlnky a je bezva, je to rychle a skladne.

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.09 19:46

Odsávačku bych taky koupila, až kdyby byla opravdu potřeba. Sterilizátor používám denně (mimčo je na UM) a je to k nezaplacení. Mám levnější verzi od Farlinu, ale poslouží stejně dobře. Objednávala jsem z netu, až když jsem ho potřebovala, přišel do dvou dnů..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >