1.odsávačka 2. sterilizátor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terkaaa
Kecalka 296 příspěvků 29.09.09 12:43
1.odsávačka 2. sterilizátor

Ahoj, prosím zkušenější o radu. 1. mám si předem kupovat odsávačku?a pokud ano, jaká je prosím nejlepší (tím mysím dobře funkční a zároveň cenově nějak normální) a 2. otázka :-):jak sterilizujete??kla­sicky vyvařujete nebo používáte nějaký sterilizátory??Dě­kuju!

Reakce:
cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 29.09.09 13:08

Nu asi moc neporadím, ale odsávačku jsem kupovala až ve chvíli, kdy jsem ji potřebovala.
Pokud budeš chtít čerpat příspěvek od pojišťovny (tedy pokud máš nějaký nárok) nezapomeň si účtenku a zjisti si jestli uznávají jen z lékárny a zdravotních potřeb, nebo je jim jedno kde to koupíš.
Jestli se nepletu, měla jsem tuto http://www.medvidekshop.cz/…alonkem.html?…
Byla dobrá, ale protože se pokaždé musí ten vršek rozdělat, tak se mi časem ulomila jedna „nožička“ toho víčka. Fungovalo to sice dál, ale musela jsem to pak navíc silou držet, aby byl podtlak.

Sterilizaci jsem potřebovala právě až na tu odsávačku, protože jsem jinak kojila a dudlík nepoužívala. Normálně jsem vyvařovala ve vodě.

hailliejade
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 29.09.09 13:38

taky bych kupovala až pokud bude potřeba, nám třeba v nemocnici říkali, že nejlepší je stejně odsávat rukou, mi to teda ze začátku nešlo, tak jsem koupila ruční pístovou od Medely, která byla fajn ale pro mě to byla dost zbytečná investice :-( sice jsem nakojila něco do mrazáku, ale nikdy jsem to nepoužila a když mi jednou zatvrdlo mlíko, tak to šlo stejně jenom ručně, jinak jsem neodsávala a malej si to vždycky spolehlivě odreguloval sám :-)
sterilizátor jsme neměli protože UM nemáme a dudlíky jen minimálně, takže jsem buď vyvařovala, nebo použila sterilizační tabletu Milton

Terkaaa
Kecalka 296 příspěvků 29.09.09 13:57

dík

Hanka1
Extra třída :D 13579 příspěvků 29.09.09 17:49

odsavacku bych koupila dle potreby. Doporucila bych Avent, ja ji pak celkem dobre prodala pac taky byla pouzita maximalne trikrat.

Sterilizator jsem mela u obou deti. Prvni bylo od ctvrteho mesice na UM, takze tam to bylo jasne a i u druhe jsem hodne vyuzivala - na lahvicky od caje po sestem mesici a od mala na obcasne sterilizovani dudliku a tak.
Mela jsem od Aventu do mikrovlnky a je bezva, je to rychle a skladne.

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.09 19:46

Odsávačku bych taky koupila, až kdyby byla opravdu potřeba. Sterilizátor používám denně (mimčo je na UM) a je to k nezaplacení. Mám levnější verzi od Farlinu, ale poslouží stejně dobře. Objednávala jsem z netu, až když jsem ho potřebovala, přišel do dvou dnů..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >