Reklama

bolest zad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 25.09.09 10:16
bolest zad

holky nemuzu nikde najit podbne tema ac tu urcite bude…uz týden me boli zada (cca uprostred patere-zad) nejvic kdyz sedim…kdyz neco delam tak je to celkem dobry…ale covek potrebuje obcas sedet…
zacla sem plavat a cvicim…nevite o nejakym cviku vylozene na zada…nebo myslite ze pomuze ten tehotensky pas? bricho nijak extra velky nemam..dycky sem byla stihla tak zada asi nebyly zvykly tahat dalsi vahu na brichu a ted se vztekaji :-) diiiky

Reklama

Reakce:

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 25.09.09 11:18

Mikito - mě třeba hrozně jeden čas bolelo v kříži a doktor mi doporučil kočičí hřbet několikrát po sobě…a opravdu to docela pomohlo..tak zkus, třeba ti to trochu uleví :wink:

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 25.09.09 14:50

A sedíš na balóně?
Mně dali loni dokupy na rehabilitaci a hned poté jsem otěhotněla :) Měla jsem veliký strach o záda, ale v kanceláři i doma u PC sedím na balóně a dobrý, považuju to za malý zázrak :)
Jinak asi by to chtělo posilovat mezilopatkové svaly a na to je plavání super, takže plavání by pomoct mělo.

Evalu
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 25.09.09 16:25

Miki,

podle toho, jak to popisuješ, je to možná zablokované - zajdi na nějakou ortopedii, jestli tam něco takového je, dr. to umí prakticky okamžitě odstranit (nic to není, měla jsem to potěšení už 2×, pomůže to prakticky okamžitě) a teprve pak by bylo dobré cvičit, takhle by sis mohla i uškodit. Doporučí ti i vhodné cviky.

Eva

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 25.09.09 18:30

chuanitko: na balonu prave sedim a z toho me to boli jeste vic…tak nevim kde je chyba…mozna je tam fakt neco zaseknutyho …

Judita74
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 27.09.09 12:11

Mikitao já chodím na rehabku.Chodila jsem tam i před těhu,ale křížovým bolestem jsem se nevyhnula.Ale jenom asi dva týdny.Pak je dobrý pilates pro těhotný.

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 27.09.09 19:33

Možná je to jen dočasné, ale raději dej bacha na dlouhodobé sezení, já to taky tak měla, ve třetím měsíci (konec třetího), byla s tím u praktické, ta mi doporučila vitamíny :roll: , to bylo v pátek, v neděli jsem jela autem dvě hoďky tam a dvě zpět a v pondělí už nemohla chodit, šlo to až do levé nohy, nakonec jsem dostala berle a dostávala se z toho měsíc, než jsem mohla být bez berlí, protože jako těhule jsem nedostala skoro žádné prášky, hlavně rehabilitaci a i tam byly možnosti omezené. Tak bych si asi preventivně někam zašla, být tebou. Ale záleží na tom, jak se cítíš, třeba je to normální pobolívání zad. :nevim:

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 28.09.09 22:56

diky vsem
judyt: ja myslim ze krizovy bolesti jsou dole v krizi…nebo aspon mam zazity ze kriz je tak jako vrch zadku :-) tohle je mnohem vis az jako kdyby pod lopatkama ale na pateri.
ale je to trochu lepsi…tak asi je to nejakej pruvodni jev tehu…a kdyz zvladnu celej den nesedet tak se to da prezit…tak uvidim jestli to pusti tim plavanim…kdyz nic tak me asi doktor nemine.
jeste jednou dik za rady

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >