2 dny teploty

Anonymní
16.12.20 09:30

2 dny teploty- co dál?

Ahoj, syn (10 měsíců) měl dva dny teplotu, asi 3× jsme dali lék, měl 38,7. Jinak se mu to drželo těsně pod 38. Dneska je bez teploty. Mám to nějak řešit s doktorkou? Bojím se, abych něco nezanedbala a pak jsme to museli řešit o Vánocích. Mohlo to být od zoubků, i když žádný nový nevidím venku? Díky a těším se i na výsměch, ale před dvěma měsíci byl více nemocný a já se teď pořád bojím. Pěkné svátky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5679
16.12.20 09:38

Neřešila bych to. Dcera mela 2 dny 40tky, zřejmě od zubů, pac ji nic jinyho nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
16.12.20 09:39

Mohla to být i nějaká lehká viróza bez dalších příznaků. Mladší to tak měl v tomto věku běžně. K lékaři chodím jen pokud vysoké horečky trvají déle než tři dny nebo nejdou srazit. Pokud jinak vypadá normálně, neřešila bych :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
16.12.20 09:40

Tak nam prvne vyskoceji teploty az 39,5, drzi se nas tri dny a az tak po 14 dnech objevujeme zoubky.. ale syn uz ma teda 18 mesicu.. ale pokud je bez rymy, bez kasle tak bych nikam nechodila, az když se teploty drzi tri dny a vice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19142
16.12.20 09:40

Děti občas mívají horečky bez příčiny. Ty moje jsou na to experti, jeden den pomalu na umření a druhej už bourají barák. Pokud prckovi dál nic nebude, k lékaři chodit nemusíš. Kdyby se dítěti objevila po horečkách vyrážka, tak je to nejspíš šestá nemoc. To stačí lékaři zavolat a domluvit se, zda chce dítě vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
16.12.20 09:47

Neresila bych, deti to maj nekdy i bez priciny, k zubum atak. Kdyby to trvalo vic jak 3 dny nebo treba nesly srazet, tak bych zavolala k dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1752
16.12.20 09:57

Jestli už je dobrý, tak bych to neřešila. U nás dcera 7m od soboty horečky, 39,7. Nešly moc srazit. V pondělí jsem byli u doktorky s močí. Moč dobrá, krev dobrá. Včera už měla jen lehce přes 37, dneska už nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1651
16.12.20 10:14

Pokud je viditelný progres k lepšímu, tak bych neřešila. K lékaři bych šla, pokud by se stav po dvou až třech dnech nezlepšoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat