21tt a píchání v břiše

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.19 18:18
21tt a píchání v břiše

Zdravím, anonymně protože moji blízcí chodí taky na eMimino a nerada bych, aby měli starosti. Zkusím něco pozjistit touto cestou, než jako histerka poletím k doktorovi. Od dnešního odpoledne, konkrétně asi od jedné hodiny mě začalo hrozně píchat v břiše, občas to mírně ustalo když jsem v klidu seděla a nehýbala se, teď mě bolí fakt každý pohyb a čím víc se hýbu, tím víc mě tam píchá. Je to taková ostrá bodavá bolest, prvně to bylo jen na levé straně a občas i na pravé jakoby u podbřišku, teď mě to píchá snad všude, ale u toho podbřišku na pravé straně nejvíc a to i když jsem v klidu a nehýbu se. Naopak mi přijde, že je ta bolest intenzivnější. Nevím co to je ani proč mě tam píchá, ale bojím se. Hlavně proto, že mimi poslední dobou kopalo celkem často a dneska naposledy když mě to začínalo bolet, pak už jsem necítila jediný kopnutí :( Měla to některá z vás taky, je to normální, přejde to? Nebo mám jít raději k doktorovi? :(

Reakce:
ProfZav
Ukecaná baba ;) 2256 příspěvků 18.05.19 18:37

Jela bych na pohotovost.

Aduš8
Kelišová 5219 příspěvků 18.05.19 19:18

Jela bych, kolen tohohle týdne se nejvíc roztahuje děloha, může to být od toho, ale tu odpověď ti dá jedině doktor z UTZ. Já bych neriskovala, taky jsme takhle jednou byla. Necítila jsem dlouho pohyby, zvláštní výtok a vše bylo ok. :kytka:

Sněženka25
Závislačka 4444 příspěvků 7 inzerátů 18.05.19 19:39

Takové píchání mívám při rychlejší chůzi nebo i když chci vstát z lehu nebo se jen otáčí z boku na bok, ale po chvilce to vždy ustane a je to spíš jakoby pod břichem nebo ze strany…jsou to asi ty vazy, jak se děloha zvětšuje…ale pokud tě to píchá bez ustání několik hodin a do toho necítíš pohyby, tak bych jela nechat se zkontrolovat :-) A jinak bych si pořídila angel sounds… nejlepší investice za celé těhotenství…když se mi zdá, že se miminko dlouho neozvalo, zkontroluju, jestli bouchá srdíčko a je to :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.19 21:14

Holky, děkuju, tak jsem jela a doktorka nic nenašla a miminko se má prý dobře :) Bolest sice neustává, ale aspoň jsem klidnější.

Sněženka25
Závislačka 4444 příspěvků 7 inzerátů 18.05.19 22:59
@Anonymní píše:
Holky, děkuju, tak jsem jela a doktorka nic nenašla a miminko se má prý dobře :) Bolest sice neustává, ale aspoň jsem klidnější.

Ani ti nedala třeba hořčík? (Ten jsem teda měla na tvrdnutí břicha :think: )…nebo něco na tu bolest? Ani ti neřekla z čeho to máš?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 17:19

@Sněženka25 Ten už mi napsala doktorka, takže ten už jsem brala, ale ptala se jestli ho beru, a na tu bolest mi dala paralen. Ale z čeho to bylo mi neřekla :nevim: :?

janka23
Závislačka 2653 příspěvků 19.05.19 17:57

Brzy ti nastanou i bolesti stydke kosti ci tlak jakoby na cipek. Jak plasila ja ted tyden. Vse se roztahuje :) jedeme druhou polovinu tehotenstvi (ja koncim 24tt) a uz to bude jen a uen zajimavejsi :andel: :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama