Cholestáza a druhé těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
luccifera
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 18.05.19 16:08
Cholestáza a druhé těhotenství

Dobrý den, zajímalo by mne, pokud jste měli první těhotenství s cholestázou, o kolik dříve jste rodily podruhé? A jak těhotenství probíhalo? Děkuji za případné odpovědi.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 07:41

V prvnim tehu me cholestaza zacala v 36.tydnu, takze pohoda, v 39. Jsem rodila
V druhym se to zaclo hroutit uz ve 30.tydnu, rodila jsem 35+3, po 10 dnech v nemocnici, leky, svedilo me vely telo. Treti mi zacala uz v 25. Tydnu, svedeni des bes, ja do krve, leku habadej, dieta, pak jeste diabetes, spital, kapacky, rodila jsem 36+0, kluk velkej, ale problemy s dychanim. Celej prvni rok nemocnej, je i postizeny (coz by mozna byl stejne, ale myslim, ze mu vsechny ty leky nepridaly). Ctvrty mit nemuzu, to uz by nemusel ani jeden z nas prezit, uz to treti bylo na hrane.

luccifera
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 19.05.19 09:13
Tak to je mazec…:flushed: :flushed:
@Anonymní píše:
V prvnim tehu me cholestaza zacala v 36.tydnu, takze pohoda, v 39. Jsem rodila
V druhym se to zaclo hroutit uz ve 30.tydnu, rodila jsem 35+3, po 10 dnech v nemocnici, leky, svedilo me vely telo. Treti mi zacala uz v 25. Tydnu, svedeni des bes, ja do krve, leku habadej, dieta, pak jeste diabetes, spital, kapacky, rodila jsem 36+0, kluk velkej, ale problemy s dychanim. Celej prvni rok nemocnej, je i postizeny (coz by mozna byl stejne, ale myslim, ze mu vsechny ty leky nepridaly). Ctvrty mit nemuzu, to uz by nemusel ani jeden z nas prezit, uz to treti bylo na hrane.
Váš příspěvek
Reklama