Upadla jsem na břicho

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Slivonka
Nováček 8 příspěvků 18.05.19 00:12
Upadla jsem na břicho

Dobrý večer, pochybuju že někdo odepise hned. Jen bych se chtěla zeptat. Jsem 30+3tt a dnes jsem “upadla” na břicho (musím podotknout že na posteli takže na měkkém). Malej je aktivní, nekrvácím žádný velky změny. Až na to že mě teď chytli šílené bolesti v podbřišku. Tak přemýšlím jestli pracuje děloha nebo jestli jet na pohotovost?! Nechci nic podcenit ale ani zbytečně plašit. Děkuji předem za odpověď :kytka:

Reakce:
Aduš8
Závislačka 4763 příspěvků 18.05.19 00:15

@Slivonka tak záleží, jak jsi upadla. Jestli že své výšky, i tak se mohlo něco stát. Já bych při velkých bolestech jela i bez pádu, natož po něm. To, že je dítě aktivní, zákonitě nemusí znamenat, že je v pořádku

Slivonka
Nováček 8 příspěvků 18.05.19 00:18

@Aduš8 ne právě že ne. Já sem byla jakoze na čtyřech a pak se rychlejš položila, prakticky celou vahou nebo jakože “převalila” dopředu na břicho. Nic hrozného ale ty bolesti mě hrozně děsí.

lachtanice86
Echt Kelišová 8040 příspěvků 18.05.19 00:21

@Slivonka tak když tě ty bolesti děsí, tak proč nejedeš na pohotovost?

Slivonka
Nováček 8 příspěvků 18.05.19 00:24

@lachtanice86 protože hned nechci plašit s každou věcí. Proto se ptám tady -_- ale pokaždý mi přijde že se ptám blbě nebo že vzdy narazím na nejaky zlý lidi. A přijdu si jako nejhorší na světe jak mě tady každej setře

Any111
Kecalka 241 příspěvků 18.05.19 00:24

Píšeš že máš šílené bolesti, tak co chceš slyšet? Pokud jsou fakt šílené, tak asi nejsou normální a není to roztahování dělohy. Musíš vědět sama jak moc to bolí

Pidulka1991
Závislačka 3499 příspěvků 18.05.19 00:25

@Slivonka radši 100× zbytečně, než jednou pozdě…

Lucie1983
Povídálka 24 příspěvků 18.05.19 00:28

Take jsem upadla v podobnem tydnu na bricho a hned jsem jela do nemocnice a to me nic nebolelo. Na nic necekejte a jedte, vysestri vas a budete vedet vic, drzim palce at je vse v poradku :hug:

lachtanice86
Echt Kelišová 8040 příspěvků 18.05.19 00:29

@Slivonka a co chceš slyšet? U šílených bolestí, které jsem do pádu neměla, bych nepsala na net, použila rozum a jela na pohotovost. A to nejsem plasan.

Janli
Echt Kelišová 8778 příspěvků 18.05.19 00:43

Upadla jsi, máš bolesti a lidi, co ti radí, že máš jet do porodnice, jsou zlí… 8o Chápu, že s tebou cloumají hormony, ale zachovej si trochu příčetnosti. Nevypisuj tady a jeď to porodnice!

Božislava
Závislačka 3063 příspěvků 18.05.19 00:48

Bolest je vždy výstraha!

Kukacka123
Závislačka 3401 příspěvků 18.05.19 04:03
@Janli píše:
Upadla jsi, máš bolesti a lidi, co ti radí, že máš jet do porodnice, jsou zlí… 8o Chápu, že s tebou cloumají hormony, ale zachovej si trochu příčetnosti. Nevypisuj tady a jeď to porodnice!

Uplne presne! :palec:

@Slivonka boli te bricho, ale nechces jet „plasit s kazdou veci“??? :roll: bolest normalni neni, takze jed klidne „plasit s kazdou veci“. Minimalne budes klidnejsi ;) moje dr vzdy rika: radsi 100× zbytecne nez neco zanedbat.

Wendea71
Ukecaná baba ;) 2236 příspěvků 18.05.19 05:44

Jsem 29+6 a za celé tehotenstvi jsem byla dvakrát u dr. když se mi nezdaly bolesti…sice to bylo naštěstí jen natahování svalů dělohy, ale jsem prvorodicka a nebyla jsem si jistá a vždy mi paní doktorka řekla ze je dobré ze se zajímám…po druhé jsem měla vyčerpání organismu, což je teď 14dní a jsem iz prostě doma. Takže určitě jeď a neptej se.Ja n epremyslela, vždy mi jde o to, abych věděla ze je vše cajku pocity zda jsem plasilka nechávám doma.

Barry1997
Kecalka 273 příspěvků 18.05.19 20:13

Zakladatelko, jak jsi dopadla? Příště jeď na pohotovost hned Bolesti jsou vždy výstraha a zvlášť po pádu na břicho! NA internetu ti bohužel nikdo neporadí. To tě musí prohlédnout gynekolog.

Slivonka
Nováček 8 příspěvků 20.05.19 21:21

@Barry1997
Všem moc děkuji! Nechtela sem být nepříjemná jen člověk v tu chvíli opravdu nechce slyšet že je úplně pitomej.
Mimi v pořádku! Nic se nestalo, dostala sem injekci na bolest a injekci s magnesiem :-)
Dnes jsme byli na velkém ultrazvuku a pro jistotu na kontrole a vše Ok! Dostali jsme i fotku varlátek :D a jsou hrozně velký.. (ale to prej má každej chlapeček)
Děkuji všem za odpovědi i za starost!:-)

Váš příspěvek
Reklama