Léky na štítnou žlázu během těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Miskaa91
Stálice 67 příspěvků 17.05.19 21:05
Stitna zlaza leky

Ahoj mám dotaz mám sníženou funkci štítné zlazu při zjištění jsem v krvi mela skoro41 což je prý moc Dr.my nasadila Euthyrox 50 teď mám 75. Tenhle týden jsem po odběru krvi a mám 11 což šlo krásně dolů…je možný že i když my to šlo dolů my dr. Nasadila Euthyrox 100??
Jsem. v 18tt

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ugluk
Hvězda diskuse 46277 příspěvků 17.05.19 21:08

Nepíšeš, čeho jsi měla 41 a teď 11. Pokud TSH, norma je 4 a méně, v těhotenství je vhodné to stlačit pod 2, takže 11 je pořád strašně moc.

chaela
Ukecaná baba ;) 2099 příspěvků 2 inzeráty 17.05.19 21:11

Leky ti zvysuje, protože porad mas hodnoty mimo normu. Já teď v těhotenství mám taky vyšší dávkování, to je běžné a je dobře, že ti hodnoty klesají a při vyšším dávkování klesat dál budou. Pokud je to TSH, tak 11 je pořád moc, zvlášť v těhotenství.

Abigailcare
Nováček 6 příspěvků 17.05.19 21:13

Když už jsme tak u toho,
byla jsem ted v březnu také u endokrinologa a říkal mi že mam levý lalok větší, leky beru už od 11 let, ale vždycky jsem to stráááášně šidila, teď ale mam TSH 20.317 říkal že je to stráášně moc vysoké a že bych to měla přestat lajdat, pokud nechci na operaci, myslíte že se to dá ještě zachránit? : :nevim:

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1574 příspěvků 17.05.19 21:19

@Abigailcare :zed: no když si to myslí doktor, tak asi jo. Ale zamysli se nad sebou, jinak pod kudlou s něčím skončiš určitě :?

Abigailcare
Nováček 6 příspěvků 17.05.19 21:21
@Serpentini píše:
@Abigailcare :zed: no když si to myslí doktor, tak asi jo. Ale zamysli se nad sebou, jinak pod kudlou s něčím skončiš určitě :?

No od te doby co mi to řekl, tak se celkem snažím, kontrolu mam v září, snad to do té doby stáhnu to pořádku, nerada bych abych nemohla mít děti, nebo nedej bože měla postižené…
Navíc jak mam tu štitnou žlazu rozhozenou, mam v háji cele tělo, nejvíce tedy psychiku. :nevim: tak snad se mi to podaří.

Ikdyž paní to tady ma asi o dost vyšší :nevim: a to je těhulka 8o

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1574 příspěvků 17.05.19 21:27

@Abigailcare No ty jsi fakt kus hovězího. Jak CELKEM snažím? To je takový problém si každý ráno hodit do pusy prášek, zapít ho vodou a potom půl hodiny nejíst? Já ty prášky beru taky a opravdu na tom nic složitého nevidím. To tělo ti musí vydržet do konce života, žádný nový nedostaneš, tak se o něj starej :cert:

Abigailcare
Nováček 6 příspěvků 17.05.19 21:29
@Serpentini píše:
@Abigailcare No ty jsi fakt kus hovězího. Jak CELKEM snažím? To je takový problém si každý ráno hodit do pusy prášek, zapít ho vodou a potom půl hodiny nejíst? Já ty prášky beru taky a opravdu na tom nic složitého nevidím. To tělo ti musí vydržet do konce života, žádný nový nedostaneš, tak se o něj starej :cert:

Pravda, jsem v duležitych věcech lajdák.. máte pravdu.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1574 příspěvků 17.05.19 21:36

@Abigailcare Hele jestli chceš být lajdák, tak kašli třeba na úklid a najmi si uklízečku. Tím bude flákání učiněno za dost. Ale zrovna na zdraví bys fakt kašlat neměla :? Tak od zítra poctivě, jasný? ;)

Miskaa91
Stálice 67 příspěvků 17.05.19 21:37

Takto ju ha se už lekla že i v tehu zas zvysene léky uzbtakndost jsem z toho cela oblékla nafoukla tlusta :rofl:

Abigailcare
Nováček 6 příspěvků 17.05.19 21:42
@Serpentini píše:
@Abigailcare Hele jestli chceš být lajdák, tak kašli třeba na úklid a najmi si uklízečku. Tím bude flákání učiněno za dost. Ale zrovna na zdraví bys fakt kašlat neměla :? Tak od zítra poctivě, jasný? ;)

je možné že jsem i skrz to dost přibrala?

ka2ka
Extra třída :D 14923 příspěvků 17.05.19 21:49
@Abigailcare píše:
je možné že jsem i skrz to dost přibrala?

ano a pak se ti zhorší tlak, tep, pamět, vypadají ti vlasy, budeš zapomínat, nesoustředíš se, budou se ti třást ruce atd atd

ugluk
Hvězda diskuse 46277 příspěvků 17.05.19 21:53

Ano, s vysokým TSH (pokud se opravdu jedná o TSH, co to vlastně máš vysoký, jsi nám neřekla) leze váha nahoru. V těhotenství taky leze váha nahoru.

jannina1
Závislačka 4573 příspěvků 17.05.19 21:53

Ber pravidelne, to ano, ale proc by jsi mela jit na operaci?

Miskaa91
Stálice 67 příspěvků 17.05.19 21:58

@Abigailcare tak to jsi ještě frajda :wink: že to takhle kašleš? To ti není blbé? Já když sem. nevedela že mám ST mela jsem šílené dépky stavy prostě hrůza..A prášky my zabraly a že všeho dostaly až sem se dostala k tehu ;)
Nebrat léky když to tělo pritom opravdu potřebuje a vyžaduje dává vlastně na jevo že není něco ok..je opravdu neco teda..ale jasne kazdyho vec a zdravy..ale asi bys nela zacit neni to sranda

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama