3 letá strká do dětí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3.5.22 13:11

3 letá strká do dětí

Dobrý den, jdu si pro radu..dcera opakovaně strká na hřišti do dětí..když není po jejím :/ doma ani v parku na hřištích mi to nedělá..jen ve školce, jak není po jejím tak do dětí strkne klidně i ze schodů…
Vše chápe..vysvětluji ji, že to nemá dělat..ale ted opět jak šla do školky po 6ti týdnech to udělala znovu..už jsem zoufala :(.Přitom je hodná, poděkuji, poprosí..ael prostě ta školka:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29893
3.5.22 13:19

@rungirl.sabina Řekla bych učitelce, pokud to uvidí, aby ji nejlépe taky pěkně přistrčily. :)
Jinak prostě hlídat a dokola vysvětlovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
407
3.5.22 13:24

Máme ve školce dítě, co už druhý rok všechny ostatní škrábe. Domluvy, vysvětlovaní, tresty ani ve školce, ani doma nezabírají. A to víme, že na tom i doma rodiče usilovně pracují, nenechávají to jen na nás. Nezabírá absolutně nic.
Jiné děti se zas kousaly a to bylo třeba na rok než toho nechaly. Otázka je, jestli něco pochopily, nebo z toho prostě vyrostly. Tím chci říct, že je to fakt na dlouhé lokte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.5.22 13:41

@Kryptozoo jj jenže ona je strká fakt z výšky…:( a co když se někomu něco stane… Dneska jsem ji pořádně domluvila i učitelka…ale mám strach.:/ jinak jasně věřím, že určitě jak bude starší to dělat nebude..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.5.22 13:42

@Svistice jj o to se snažím, ale ve školce nejsem..jinak já to vidět, tak řádně zakročím. Jenže do ní strká na zahradě doma soused..a oni to berou jako zábavu..že..a ona ve školce..když není po jejím tak prostě strčí do dětí. A to mi předtím fakt nedělala..a to jezdím na hřiště všude možně i do Prahy a tam je x děti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28124
3.5.22 13:43

Ve školce si jí musí srovnat paní učitelka, s tím ty toho moc nezmůžeš. Promluvila bych s ní, že o tom vím, a klidně bych jí řekla, že jí může dát nějaký exemplární trest, protože tohle se prostě nedělá. Jak se to dozvídáš? Od učitelky, dcery nebo maminek ostatních dětí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.5.22 13:53

@unuděná od učitelky :/ a že ji taky vyčinila a společně si o tom promluvili, že to se nedělá..jenže to není poprvé právě :/..udělala to v lednu pak 6 týdnu byla nemocná a dneska znovu..a ještě k tomu z výšky shodila holčičku že..:/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28124
3.5.22 13:56
@rungirl.sabina píše:
@unuděná od učitelky :/ a že ji taky vyčinila a společně si o tom promluvili, že to se nedělá..jenže to není poprvé právě :/..udělala to v lednu pak 6 týdnu byla nemocná a dneska znovu..a ještě k tomu z výšky shodila holčičku že..:/

A co si představuje paní učitelka, že s tím uděláš jiného, než že s ní doma promluvíš - což jsi evidentně udělala? Já nevím no, mě to přijde trošku jako neschopnost zjednat si pořádek. V každé třídě je nějaký „škůdce“, učitelky to většinou vědí a trochu víc si ho drží u sebe a špatnému chování předchází. Co s tím asi rodič, který tam není a nevidí to, má dělat? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.5.22 13:59

@unuděná asi tak…já si taky myslím, že by tam neměly jen sedět na zadku na zahradě…a kecat..(vím to, protože babička bydlí vedle a vidí do školky) ale prostě tu mou více hlídat… Já tam být tak je jasně sec mazec…ale tak prostě jsem se s ní o všem pobavila… a uvidíme..jenže jak u toho nebudu je to těžké :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8607
3.5.22 14:12

Domluvila bych se s učitelkou ať ji více hlídají, případně na nějakém trestu. Ale je to opravdu primárně na ucitekach. Za dítě zodpovídá, ten, kdo ho aktuálně hlídá. Třeba pošli email ředitelce, že řešíte tento problém a že zadas, aby na dceru dohlédli i s ohledem na riziko pro ostatní děti. Tím budeš krytá pro případ, že by se něco stalo a učitelky to chtěly hodit na Tebe, že máš nezvladatelné děcko. Možná budou navrhovat poradnu, ale do té bych pro svůj klid klidně zašla. A třeba se pak s nimi domluvila, aby do zprávy napsali, že doporučuji zvýšený dohled v MŠ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.5.22 14:16

@janickaIII díky za radu :) tak naštěstí ji hlídá učitelka(která je naše rodinná známá - teta) takže věřím, že to ukoríguje.. ale i tak, že..Když se něco stane jako tak kdo za to může..já tam nejsem:(. přitom dcera je jinak hodná jen prostě od malá akční a musí být po jejím.
ale jak říkáte nejlepší je napsat ředitelce..at ví :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.5.22 14:25

@Kryptozoo díky za info :( mě to mrzí..jen hrozně, že je taková. Přitom ona není zlá doma..za vše poděkuje, poprosí..hraje si. Jen asi hold temperamentní :roll:..snad to obdboí přejde a bude dobře :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8607
3.5.22 14:30
@rungirl.sabina píše:
@janickaIII díky za radu :) tak naštěstí ji hlídá učitelka(která je naše rodinná známá - teta) takže věřím, že to ukoríguje.. ale i tak, že..Když se něco stane jako tak kdo za to může..já tam nejsem:(. přitom dcera je jinak hodná jen prostě od malá akční a musí být po jejím.
ale jak říkáte nejlepší je napsat ředitelce..at ví :)

No může za to ten, kdo děti hlídá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat