3 měsíce k vodě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petula306
Kecalka 418 příspěvků 09.06.19 12:35
3 měsíce k vodě

Maminky, mám 3 měsíční dceru a jedeme k vodě. Beru jí čepec, body s krátkým na sebe, čaj. S sebou mám takový ty klasický miminčí potřeby, k tomu normální čepičku, body s dlouhým a mikču. Je ještě něco na co jsem zapomněla? Samozřejmě jí budu mít ve stínu, ale je to poprvé co jedeme v takovým pařáku vyvalit břich na sluníčko :lol: jo a pro jistotu mám v lahvičce i čaj, ale to zatím bez úspěchu.

Reakce:
iva077
Kecalka 130 příspěvků 09.06.19 12:38

@Petula306 opalovak.

Petula306
Kecalka 418 příspěvků 09.06.19 12:45

Díky :smile:

alun-ka
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 09.06.19 13:18

Síťku na kočárek proti hmyzu, určitě zaparkuješ kvůli stínu někam pod strom.

VikiRiki
Kecalka 232 příspěvků 09.06.19 13:36

Nam se siknul i plazovy stan. Zajistil mi dostatek zavetri i soukromi na kojeni…ale byla jsem prekvapena, jak je i v nem strasny horko na slunicku, tak na to pozor :-)

Pidulka1991
Závislačka 3515 příspěvků 09.06.19 13:44

Pro tak malé ditko opalovak určitě, ne…

ugluk
Hvězda diskuse 46714 příspěvků 09.06.19 13:58

Pokud kojíš, tak toho moc nepotřebuješ. Držte se ve stínu, klidně do něj ten plážový stan, nebudeš muset řešit každý paprsek mezi větvemi. Mně dítko spalo v kočárku nebo jsem položila vložnou tašku k nám na zem. Pod něj něco termoregulačního - já dávala bambusovou dečku, něco tenčího na případné přikrytí, kdyby se ochladilo, čtvercovky na utření pusinky… hlídat, aby nebylo klíště (já kápla na pár místech tea tree, jestli to má výraznější efekt, netuším, ale klíště nebylo). Opalovákem bych tříměsíčně fakt nepatlala, mé prvé dítě bylo po prvém létě (a že jsme byli venku hodně) bílé jak stěna, pouhým držením ve stínu. Na hlavu vzdušný klobouček a užijte si to!
Jo ještě, jestli je mimčo kojené, mé prvé se striktně odmítalo napít z prsou vyráchaných v přírodní vodě, nějak blbě jsem mu smrděla, takže kdyžtak lahev vody na opláchnutí.

Petula306
Kecalka 418 příspěvků 09.06.19 14:19

@ugluk já vzala obyč deštník :) ty prsa z rybníku jsem si říkala, že asi taky nebudou chutný :P ale díky všem. Člověk je nejistej jak pořád někdo straší, že se s mimčem nemůže to a tamto..

ugluk
Hvězda diskuse 46714 příspěvků 09.06.19 14:29

@Petula306 deštník je taky v poho :) A co by se nemohlo, u vody bude teď podstatně lépe než v půlce bytů. Ona ta minimimča nic moc extra nepotřebujou, takže zalézt do stínu, mámu u sebe a budou spokojená. A jako bonus budou mít spokojenou i tu mámu :lol: Jako já bych nepotřebovala takovýhohle mrňouse vláčet třeba x hodin letadlem k moři, ale u vody v českých končinách, no kde teď může být líp ;) My tu v dosahu bohužel žádný rozumný koupání nemáme, ale včera jsme strávili s podobně starým odpoledne na dece venku ve stínu a všestranná spokojenost. Horší pak je, když už se začnou plazit a mají potřebu všecko v dosahu ochutnat, to už je člověk na dece udrží blbě, spokojení jsou stejně, ale pro rodiče končí období klidu :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama