Auto bez SPZ na Slovensko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 18:38
Auto bez SPZ na Slovensko

Mame nove auto. Dnes na dopravnim nam rekli, ze za tyden budou SPZ. Jenomze my musime jit kousek za hranice na Slovensko. Nevim co nam hrozi.. ani co udelat :oops:
Mate zkusenosti? Dekujeme.
prosim anonym z osob. duvodu nebo smazat.

Reakce:
Kikulele
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 05.06.19 18:41

Takže máte jen převozni SPZ na tom zeleném papírku? Pokud ano tak v autě může být jen řidič a nesmí nikoho jiného vézt. Jak je to ale s cestou za hranice nevím.

Safrik
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 05.06.19 18:43

Podle me muzou i s prevozni SPZ za hranice :nevim: ale nejsem si ted 100%jista

Kikulele
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 05.06.19 18:46

https://autotrip.cz/…s-ni-jezdit/ za hranice se nesmí, alespoň podle toho co píšou tady, a spolucestující tak se omlouvám za mylnou informací.

Monchichik
Echt Kelišová 8682 příspěvků 05.06.19 18:50

Jezdit se s tím nesmí : "Účel jízdy je k zajištění registrace vozidla a úkonů s tím souvisejících - pojištění, předvedení v STK.
Zdroj: https://www.poradte.cz/…zni-spz.html a za hranice s tím nesmíš vůbec :https://autotrip.cz/…s-ni-jezdit/

Elishka1
Závislačka 3248 příspěvků 05.06.19 19:22

Někdo by vám auto na cestu nepujčil? nebo musite jet timto?

TopSecret
Závislačka 4398 příspěvků 05.06.19 19:29
@Anonymní píše:
Mame nove auto. Dnes na dopravnim nam rekli, ze za tyden budou SPZ. Jenomze my musime jit kousek za hranice na Slovensko. Nevim co nam hrozi.. ani co udelat :oops:
Mate zkusenosti? Dekujeme.
prosim anonym z osob. duvodu nebo smazat.

Za tyden 8o
To jste meli jit na jinou dopravku, kde vam daji znacky hned.

Cenarius
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 05.06.19 19:34

Ja jsem dostal SPZ na miste pri registraci 8o

neumisa
Neúnavná pisatelka 19748 příspěvků 05.06.19 19:38

Ne všude pracují tak rychle. Já je dostala za 30 dní :pocitac: prý je před Vánoci moc nával. A neuděláš nic.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 20:17

Bohuzel jina moznost neni.. pocitala jsem a tim, ze nam je daji hned:neutral_face:

TopSecret
Závislačka 4398 příspěvků 05.06.19 20:28
@Anonymní píše:
Bohuzel jina moznost neni.. pocitala jsem a tim, ze nam je daji hned:neutral_face:

A proc ses neozvala na miste? Todle miluju. Lina huba…a pak si stezuje na netu :roll:
Bych tu zadost stahla a jela do jinyho mesta, kde to vyridi hned.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 20:35

Bohuzel jina moznost neni.. pocitala jsem a tim, ze nam je daji hned:neutral_face: @TopSecret a co myslite, ze kvuli nam to udelaji expresne?

TopSecret
Závislačka 4398 příspěvků 05.06.19 20:47
@Anonymní píše:
Bohuzel jina moznost neni.. pocitala jsem a tim, ze nam je daji hned:neutral_face: @TopSecret a co myslite, ze kvuli nam to udelaji expresne?

No ja sem drzka, takze bych hned volala a vyrizovala. I kdybych mela jet do jinyho mesta. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 21:52

@TopSecret ja bych se taky poptala.. ale byl tam muz :?

Váš příspěvek
Reklama