3 týdny krvácím z hematomu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
veselamuchomurka
Povídálka 32 příspěvků 22.11.17 06:18
3 týdny krvácím z hematomu

Ahoj holky, mám prosbu. Po zt a ročním snažení jsem konečně otěhotněla, hned na začátku jsem zakrvácela, na příčinu se nepřišlo. Ve 14 tt jsem začala masivně krvácet - rozsáhlý hematom (před 3 týdny), 4 dny hospitalizace. Od té doby jsem na neschopence. Před 10 dny jsem byla na kontrole, vše OK, ale jsem na nervy z toho, že pořád špiním. Volala jsem dr., prý stačí klidový režim, ale pořád moc nevidím zlepšení. Není to žádná hrůza, 2-3 slipovky, nejhorší přes noc, dohněda, ale jsem z toho na nervy. Je možné, že se tak dlouho vyprazdňuje hematom? Měla jste to některá taky tak? Jak to dopadlo? Další kontrolu mám až za tři týdny.
Moc děkuji za reakce, H

Reakce:
Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 22.11.17 07:04

Ano, je to bezne. Mam jednu negativni a jednu pozitivni zkusenost.

Verun83
Echt Kelišová 8851 příspěvků 33 inzerátů 22.11.17 07:06

Ano, je to mozne. Ja mela hematon od 6tt az do 11t. Postupne se vstrebal, obcas jsem zaspinila, zakrvacela. Bude to dobre, zkus se uklidnit, odpocivej.

P.aaaavlina
Nováček 2 příspěvky 34 inzerátů 22.11.17 07:15

Já s tím taky bojuju, masivně jsem krvácela v 9tt, pak byl měsíc klid a od 13tt střídavě krvácím tmavou krví a špiním… Teď jsem 16tt a stále to trvá. Užívám ascorutin. Při každém uz mimčo v pořádku.

Soňa Zacharová
Nováček 22.11.17 07:42

@veselamuchomurka Já jsem teď v 6+4tt včera mě pustili z nemocnice hematom se nezveřejňuje ani nezmenšuje. Už jsem i přestala špinit. Beru tedy Ascorutin a Utrogestan. Ale jedna moc hodná stará sestra mi radila do 1,5 litru vody si dát 2 citróny s cukrem a druhý den zas jíst kiwi že to pomáhá na ten hematom ale že se to nesmí moc přehánět. Hlavně buď v klidu. U mě to moc nejde mám doma dvě děti.

halflive
Stálice 70 příspěvků 6 inzerátů 22.11.17 07:50

Také jsem ho měla, brala jsem ascorutin a homeopatika Arnica Montana, řekla bych, že mi pomohla

veselamuchomurka
Povídálka 32 příspěvků 22.11.17 09:25

Děkuji moc za reakce… Opatrujte se

KristynaStej
Stálice 93 příspěvků 22.11.17 11:37

Holky bolelo vás přitom břicho? A šli z vás sraženiny?.
Děkuji moc za odpovědi.

P.aaaavlina
Nováček 2 příspěvky 34 inzerátů 22.11.17 12:25

Mě břicho občas bolí, ale nemyslím si, že důvodem toho je hematom… Nikdy to není křečovitá bolest. Sraženinky nějaké byly, spíš takové jako nitky…

veselamuchomurka
Povídálka 32 příspěvků 22.11.17 14:43

Ahoj, souhlasím s P. aaaavlinou, bolesti břicha díky Bohu nemám, sraženiny takové menší, nic brutálního zatím…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Červená, barva Vánoc a krveprolití: Jak budou vypadat trhy v roce 2025

Zlatá, zelená a červená. Tradiční barvy Vánoc, z nichž ta poslední jmenovaná... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >