3 týdny krvácím z hematomu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veselamuchomurka
Povídálka 21 příspěvků 22.11.17 06:18
3 týdny krvácím z hematomu

Ahoj holky, mám prosbu. Po zt a ročním snažení jsem konečně otěhotněla, hned na začátku jsem zakrvácela, na příčinu se nepřišlo. Ve 14 tt jsem začala masivně krvácet - rozsáhlý hematom (před 3 týdny), 4 dny hospitalizace. Od té doby jsem na neschopence. Před 10 dny jsem byla na kontrole, vše OK, ale jsem na nervy z toho, že pořád špiním. Volala jsem dr., prý stačí klidový režim, ale pořád moc nevidím zlepšení. Není to žádná hrůza, 2-3 slipovky, nejhorší přes noc, dohněda, ale jsem z toho na nervy. Je možné, že se tak dlouho vyprazdňuje hematom? Měla jste to některá taky tak? Jak to dopadlo? Další kontrolu mám až za tři týdny.
Moc děkuji za reakce, H

Reklama

Reakce:

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2411 příspěvků 22.11.17 07:04

Ano, je to bezne. Mam jednu negativni a jednu pozitivni zkusenost.

Verun83
Echt Kelišová 8432 příspěvků 33 inzerátů 22.11.17 07:06

Ano, je to mozne. Ja mela hematon od 6tt az do 11t. Postupne se vstrebal, obcas jsem zaspinila, zakrvacela. Bude to dobre, zkus se uklidnit, odpocivej.

P.aaaavlina
Nováček 2 příspěvky 16 inzerátů 22.11.17 07:15

Já s tím taky bojuju, masivně jsem krvácela v 9tt, pak byl měsíc klid a od 13tt střídavě krvácím tmavou krví a špiním… Teď jsem 16tt a stále to trvá. Užívám ascorutin. Při každém uz mimčo v pořádku.

Soňa Zacharová
Závislačka 3355 příspěvků 22.11.17 07:42

@veselamuchomurka Já jsem teď v 6+4tt včera mě pustili z nemocnice hematom se nezveřejňuje ani nezmenšuje. Už jsem i přestala špinit. Beru tedy Ascorutin a Utrogestan. Ale jedna moc hodná stará sestra mi radila do 1,5 litru vody si dát 2 citróny s cukrem a druhý den zas jíst kiwi že to pomáhá na ten hematom ale že se to nesmí moc přehánět. Hlavně buď v klidu. U mě to moc nejde mám doma dvě děti.

halflive
Stálice 59 příspěvků 2 inzeráty 22.11.17 07:50

Také jsem ho měla, brala jsem ascorutin a homeopatika Arnica Montana, řekla bych, že mi pomohla

veselamuchomurka
Povídálka 21 příspěvků 22.11.17 09:25

Děkuji moc za reakce… Opatrujte se

KristynaStej
Stálice 92 příspěvků 22.11.17 11:37

Holky bolelo vás přitom břicho? A šli z vás sraženiny?.
Děkuji moc za odpovědi.

P.aaaavlina
Nováček 2 příspěvky 16 inzerátů 22.11.17 12:25

Mě břicho občas bolí, ale nemyslím si, že důvodem toho je hematom… Nikdy to není křečovitá bolest. Sraženinky nějaké byly, spíš takové jako nitky…

veselamuchomurka
Povídálka 21 příspěvků 22.11.17 14:43

Ahoj, souhlasím s P. aaaavlinou, bolesti břicha díky Bohu nemám, sraženiny takové menší, nic brutálního zatím…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama