40tky horečky a pak nic

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.6.22 06:56

40tky horecky a pak nic

5 lety syn mel vysoke horecky,(cca 1,5 dne)max.40,5…dalo se mu to jenom minimalne snizit…v noci dostal naposledy panadol cipek, pak se teplota odesla, hrozne se vypotil a ted se zda, ze je po nemoci.
Za 9 dni letime na dovolenou, bojim se, aby se mu to nejak nevratilo…jeli by jste k doktorce?
prosim anonym, nebo smazat. dekuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5701
24.6.22 07:01

Ne, nas 1,5 rocni měl něco podobného, jen horečka 2dny, večer 40,4, další den 38-39 a další den ráno ještě 38, což dopoledne samovolně kleslo na normal a už se nevrátilo. Nic mu jinak nebylo a doktorku jsme ani nestihli :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41556
24.6.22 07:06

Nemůže to být šestá nemoc? Je sice prevazne do tri let, ale muzou to mit i starší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.22 07:11

@vokishka zatim nema zadny vysev…

• Citovat
  • Nahlásit
5701
24.6.22 07:13

U nas taky nic nepřišlo, a to jsem prave na tu šestou nemoc pomýšlela :lol: měla to i kamarádky holcicka, taky jen den a půl horečky a pak jako když utne a zdravá :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5701
24.6.22 07:14

Ale zakladatelko, jsou to nervy před dovcou, co? Taky máme jet :zed: :zed: :zed: mate aspoň pojištění storna? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29744
24.6.22 07:17

Uvidíš, občas tak začínají ty dětské nemoci, šestá, sedmá, že jsou vysoké horečky, pak den nic a pak se vysypou :nevim: ale moje děti mají občas horečku třeba jen z toho, že jsou venku na sluníčku. Tady fakt nezbývá, než čekat, co z toho bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5170
24.6.22 07:38

Taky deti mely horecky bez niceho dalsiho. I letos. Volali ze skolky, ze syn ma horecku a mel ji tak 1 den a pak to zmizelo a nic z toho nebylo. Pry takove virozy taky radi. K doktorce bych nechodila. Co by s tim delala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
3223
24.6.22 07:45
@Anonymní píše:
5 lety syn mel vysoke horecky,(cca 1,5 dne)max.40,5…dalo se mu to jenom minimalne snizit…v noci dostal naposledy panadol cipek, pak se teplota odesla, hrozne se vypotil a ted se zda, ze je po nemoci.
Za 9 dni letime na dovolenou, bojim se, aby se mu to nejak nevratilo…jeli by jste k doktorce?
prosim anonym, nebo smazat. dekuji.

Nejela bych k doktorce. Brala bych to tak, že to byla rychlá viróza, resp. že se tělo s něčím rychle vypořádalo, ať už s virem / bacilem / nějakou jinou zátěží typu sluníčko, jak tu někdo psal. Anebo že to bude nějaká ta očíslovaná nemoc a 3-4 dny bych hlídala, jestli se neosype. Podle mě bude normálně fit, 9 dnů je času dost i na nějaké to zotavení s rezervou. (Děti - když už byly nemocné - tak jednou za rok zásadně touhle dobou. Jednou mělo jedno právě 5. nemoc, jednou nějakou virózu spojenou s růstem stoliček, jednou angína.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
24.6.22 07:48

U nás to byl začátek nestovic. Za dva dny začal vysev… Ale může to být i jednodenní viroza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3998
24.6.22 07:57

Treba to byl uzeh, upal :nevim:, hlavne, ze je ok..k doktorce bych nechodila, jeste tam neco fakt chyti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73891
24.6.22 08:18

Nejela bych nikam, tyhle horecky bez niceho mely nase deti mnohokrat, spalily bacila a bylo po vsem behem 2-3 dnu treba a nic k tomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.6.22 08:43

Tomuhle já říkám jednodenní viróza. Občas se mi to stane i dnes. A doktor chudák už ani neví, jak vypadám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.22 13:47

Zas mu to stouplo na 37,4, je takovy slaby
ale pije hodne, to mne tesi

• Citovat
  • Nahlásit
TRG
3223
24.6.22 14:03
@Anonymní píše:
Zas mu to stouplo na 37,4, je takovy slaby
ale pije hodne, to mne tesi

To je dobrý, nijak mu to nesrážej. Nejvyšší tělesná teplota bývá kolem 16:00-18:00, to je za chvíli, je možné, že večer mu to zas klesne. Ať pije a odpočívá, to počasí taky určitě moc nepomáhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat