7 nemoc - bolest v krku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5.7.22 22:59

7 nemoc - bolest v krku

Prosím máte někdo zkušenost… aktuálně máme doma probíhající 7 nemoc, děti klasický průběh, horečky, puchýře, afty, u mě to začalo bolestí v krku, špatně se mi polykalo, potom horečka, a šílená bolest v krku, krční mandle s bílým povlakem, teď puchýře na rukou a nohou + afty, jde mi však o tu bolest v krku, všude čtu v puse samé afty, ale nic o bolesti při polykání, tak si říkám zda to nemůže u mě probíhat ještě třeba souběžně např s angínou 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
361
5.7.22 23:45

Zkušenost nemám…ale četla jsem že se může projevovat i bolestí v krku, že tím často začíná :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
6.7.22 00:20

Se sedmou nemoci doma válčíme od pátku (postupně obě děti a dnes i já🙄). A bolest při polykání je normální. Syn dva dny skoro nejedl, měl problém i s pitím, a třetí den se to začalo zlepšovat….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.7.22 00:35

@hilda1 děkuji, já to mám právě od neděle a zatím žádné zlepšení, spíš naopak, k bolesti při polykání se přidaly ještě ty afty 🙈 je to děsně otravné onemocnění 😏 tak vám přeji hladký průběh a ať jsem brzy zdraví 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
729
6.7.22 07:17

@maarkeetaa u nás taky zrovna řádí 7. nemoc. Děcka měly horečky a afty, mě bolí hrozně v krku a jsem každý den víc a víc zahleněná :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
577
7.7.22 23:36

Mohu se zeptat, jak dlouho se vám tvořily nové pupínky? Dcera právě prodělává 7. nemoc a zdá se mi, že i po několika dnech se ještě sem tam nové objevují :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.7.22 19:26

@Travelerka včera to bylo 5.den od prvních příznaků a ještě se mi tvořily nové, dnes už jsem nové nezaregistrovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat