99% holka a nakonec kluk?

Anonymní
1.4.20 18:27

99% holka a nakonec kluk?

Ahooj, je tady nekdo, komu tvrdili, ze na 99% ceka holcicku a nakonec se narodil kluk??
Mi v 18. Tydnu lekar rekl, ze na 99% holka, ze sto vzdy az po porodu. Ted po par tydnech jsem zacala nakupovat vybavicku a dnes me popadla panika, co kdyz to bude kluk a já uz mam ruzovou vybavu :mrgreen: :mrgreen:. Stalo se to nektere? Lekar je velmi zkuseny a obecne se neplete, snad :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6280
1.4.20 18:29

Ona mu ta ruzova neublizi, neboj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2388
1.4.20 18:30

My měli do 17.tt holku a ve 20.tt tam už byl pindík ;) A máme kluka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2388
1.4.20 18:31

Našemu malýmu sluší vše, ale sukně fakt nee :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
1.4.20 18:31

Moji kamarádce se to stalo (vím to z první ruky, ne jedna paní povídala) měla naštěstí plno věcí neutral tak doporučuju spíš kupovat neutral, ale podle mě se to moc nestává ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9048
1.4.20 18:35

Nám říkali, že to budou holky a jsou to holky :) a jak rika nás deda: kdyžtak to vyperes s monterkama :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16063
1.4.20 18:38

Ja s vybavou cekala az po druhem velkem screeningu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.4.20 18:41
@Kriss Tina píše:
Ja s vybavou cekala az po druhem velkem screeningu.

Dekuji za prinosnou odpoved do diskuze :mrgreen: zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
1.4.20 18:48

Kamaradka cekala az do 36 tydne kluka a nakonec to byla holcicka. Samozrejme 100proc. jistota je az po porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.4.20 18:53
@Issabell28 píše:
Kamaradka cekala az do 36 tydne kluka a nakonec to byla holcicka. Samozrejme 100proc. jistota je az po porodu.

Takhle jsem to taky slysela, ze penis zamenili s pupecnikem, ale opacne moc ne :think: utesuju se tim, ze by doktor nic nerikal kdyby si nebyl jisty…

• Nahlásit
  • Citovat
5184
1.4.20 18:56

Sousedka měla mít holčičku, myslím, že jí to řekli asi třikrát dokonce, měla radost, doma kluka, tak si to chtěla užít, nakoupila výbavu, červený kočárek…na porodním sále vykouknul chlapeček :lol: :lol: :lol:, červená nevadí, oblečení se také rychle sehnalo :lol:. Bylo to překvapení :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
248
1.4.20 18:56

To je dost brzy 17tt, to tě ještě může překvapit :lol: mne na druhém velkém ultrazvuku řekl že ASI holčička, že tam blbě vidí. No jsem 29tt s výbavou už fakt čekat nebudu, snažila jsem se kupovat univerzální, ale většina obchodu byla vybavena modro-růžově :roll: tak jsme se doma rozhodli, že to bude holka a i tak na ni mluvíme :lol: z oblečků 56-62 stejně rychle vyroste tak to máš fuk :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14550
1.4.20 18:58

Jo, mám kamarádku, která až do 30tt žila v přesvědčení, že čeká holku a jen na ni kouknul jiný lékař, byl z toho kluk. A opravdu je nesmysl nakupovat v 18tt barevnou výbavičku, první velikost se pro syrch kupuje neutrální nebo se čeká až po 30tt, to už je totiž prakticky tutovka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16063
1.4.20 19:00
@Anonymní píše:
Dekuji za prinosnou odpoved do diskuze :mrgreen: zakladatelka

Tim bylo mysleno, ze pred tim 20tt to byva vetsinou jen odhad a neda se na to spolehnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13214
1.4.20 19:03

@Janli no tak ten můj se ukázal už ve 13. týdnu a bylo to fakt vidět a potom každý ultrazvuk…měla jsem ho napsaného i v průkazce, abych fakt věděla, že nemám na tu holku vůbec šanci :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama