Absolventky Jaboku - sem :-)

9659
2.6.15 19:21

Absolventky Jaboku - sem :-)

Ahoj holky,

je tu někdo, kdo studoval Jabok?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6582
2.6.15 19:48

ETF :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9659
2.6.15 20:56

@Ester13 Jabok, pak ETF. A ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
3.6.15 11:14

Studuju ETF :) Kdy jsi dokončila? Jestli se neznáme :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9659
3.6.15 22:10

@Ester13 to jsem myslela, kolik nás tu bude  :lol:

Asi se neznáme… ETF jsem dělala v té první malé skupince. Navazovali jsme hned na Jabok…
Ve kterém ročníku jsi byla ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
3.6.15 23:19

Aha, tak to se neznáme. Mám za sebou půlku státnic a půlku jsem si nechala na září. Mám to jako druhou školu, jednu už mám hotovou, tak mi dost předmětů uznali. Jabok jsem vzdala kvůli těm lyžákům apod, protože tělák nezvládám fyzicky. Bylo nás dětných celkem dost, také jsem čekala, že nás bude víc :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2137
29.8.15 07:46

Ahoj, chci se zeptat, je studium na Jaboku tezke? a studovali jste dalkove nebo dennim studiem? diky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
30.8.15 20:47

Studovala jsem ještě psychologii, denně, ETF kombinovaně. Těžké mi to nepřišlo vůbec, ale je pravda, že do druháku došla polovina lidí z Jaboku. Někteří vyučující jsou nároční, ale zvládnout se to dá. Nevím, jastli se dá Jabok studovat „dálkově“, ale být Tebou, šla bych na ETF. Studuje se to společně se studenty Jaboku, jsou jen minimálně vyšší nároky a je to VŠ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.10.17 21:12

Ahoj vypomáhám jako záaskok v MŠ a pracuji při rodičovské v mateřském centru. Ráda bych se této činnosti věnovala i nadále a líbí se mi právě škola JABOK. Můžete mi prosím některá napsat jak probíhá přijímací řízení a studium? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama