Reklama

Ahoj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kšírka
Nováček 9 příspěvků 15.04.09 19:20
Ahoj

Ahoj,

dneska jsem byla poprvé u doktora, mám potvrzeno těhotenství, ale srdíčko ještě nebylo vidět, na kontrolu jdu až za měsíc, mám brát 2 x denně listovku a jinak být v klidu :), nic jiného než to nechat na přírodě nejde. Jsem hodně unavená, ale těhotenské nevolnosti skoro nemám, hodně jsem přibrala přes prsa, tak o dvě velikosti. Děsím se, že budu hrozně tlustá :( , posílám všem těhu bacily :)

Kšírka

Reklama

Reakce:

Ryntyntyna
Neúnavná pisatelka 15883 příspěvků 16.04.09 08:32

Ahoj Kšírko,

řekla bych, že TP ji vychází na prosinec 09 ? :wink: :wink: :wink:

Diskuze pro maminky, které budou mít TP v prosinci je tady:

https://www.emimino.cz./modules.php?…

Krsitýna

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >