Ahoj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kšírka
Nováček 9 příspěvků 15.04.09 19:20
Ahoj

Ahoj,

dneska jsem byla poprvé u doktora, mám potvrzeno těhotenství, ale srdíčko ještě nebylo vidět, na kontrolu jdu až za měsíc, mám brát 2 x denně listovku a jinak být v klidu :), nic jiného než to nechat na přírodě nejde. Jsem hodně unavená, ale těhotenské nevolnosti skoro nemám, hodně jsem přibrala přes prsa, tak o dvě velikosti. Děsím se, že budu hrozně tlustá :( , posílám všem těhu bacily :)

Kšírka

Reakce:
Ryntyntyna
Neúnavná pisatelka 15883 příspěvků 16.04.09 08:32

Ahoj Kšírko,

řekla bych, že TP ji vychází na prosinec 09 ? :wink: :wink: :wink:

Diskuze pro maminky, které budou mít TP v prosinci je tady:

https://www.emimino.cz./modules.php?…

Krsitýna

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >