Aktovka Hama Light

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klarra007
Povídálka 24 příspěvků 06.02.17 11:24
Aktovka Hama Light

Chystáme se na nákup školní tašky pro prvňáka - drobnější postavy. Narazila jsem na aktovku Hama Step by Step Light - oproti normální verzi má jen 900gr. Cena úděsná, ale pokud by byla opravdu lehká a kvalitní, jak inzerují, tak bych do toho asi šla. Nemáte s ní někdo zkušenosti? Díky, K.

Reakce:
EvaG
Extra třída :D 10806 příspěvků 06.02.17 11:26

Já mela pro dceru Hama a byla jsem fakt spokojena. Tim ze je Jednokomorova tak prehledna a prostě super.

Klarra007
Povídálka 24 příspěvků 06.02.17 11:32

A měla jsi pro dceru klasickou nebo tu „Lightku“? Ta normální má necelých 1200gr, ta Light jen 900gr. Přijde mi, že to bude asi nějaká novinka, moc diskusí jsem o ní nenašla.

EvaG
Extra třída :D 10806 příspěvků 06.02.17 11:40

@Klarra007 mela jsem klasiku. Ona byla drobek a ty Light se začali vyrábět az rok pote co jsem ji ji koupila.

jdukolem
Hvězda diskuse 49252 příspěvků 06.02.17 12:58
@Klarra007 píše:
Chystáme se na nákup školní tašky pro prvňáka - drobnější postavy. Narazila jsem na aktovku Hama Step by Step Light - oproti normální verzi má jen 900gr. Cena úděsná, ale pokud by byla opravdu lehká a kvalitní, jak inzerují, tak bych do toho asi šla. Nemáte s ní někdo zkušenosti? Díky, K.

doporučuju Herlitz smart.. cena jinde a služba stejná, testujeme půl roku a aktovka netknutá a lehká..

Klarra007
Povídálka 24 příspěvků 06.02.17 13:13

Kouknu na ní, díky.

lecijasek
Závislačka 3973 příspěvků 07.02.17 08:10

@Klarra007 a pokud bys chtěla hamu, tak ještě hama baggymax - také lehká a mnohem příznivější cena. Jen tedy mají méně dekorů.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >