Reklama

Aktovka Hama Light

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klarra007
Povídálka 24 příspěvků 06.02.17 11:24
Aktovka Hama Light

Chystáme se na nákup školní tašky pro prvňáka - drobnější postavy. Narazila jsem na aktovku Hama Step by Step Light - oproti normální verzi má jen 900gr. Cena úděsná, ale pokud by byla opravdu lehká a kvalitní, jak inzerují, tak bych do toho asi šla. Nemáte s ní někdo zkušenosti? Díky, K.

Reklama

Reakce:

EvaG
Extra třída :D 10765 příspěvků 06.02.17 11:26

Já mela pro dceru Hama a byla jsem fakt spokojena. Tim ze je Jednokomorova tak prehledna a prostě super.

Klarra007
Povídálka 24 příspěvků 06.02.17 11:32

A měla jsi pro dceru klasickou nebo tu „Lightku“? Ta normální má necelých 1200gr, ta Light jen 900gr. Přijde mi, že to bude asi nějaká novinka, moc diskusí jsem o ní nenašla.

EvaG
Extra třída :D 10765 příspěvků 06.02.17 11:40

@Klarra007 mela jsem klasiku. Ona byla drobek a ty Light se začali vyrábět az rok pote co jsem ji ji koupila.

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 06.02.17 12:58
@Klarra007 píše:
Chystáme se na nákup školní tašky pro prvňáka - drobnější postavy. Narazila jsem na aktovku Hama Step by Step Light - oproti normální verzi má jen 900gr. Cena úděsná, ale pokud by byla opravdu lehká a kvalitní, jak inzerují, tak bych do toho asi šla. Nemáte s ní někdo zkušenosti? Díky, K.

doporučuju Herlitz smart.. cena jinde a služba stejná, testujeme půl roku a aktovka netknutá a lehká..

Klarra007
Povídálka 24 příspěvků 06.02.17 13:13

Kouknu na ní, díky.

lecijasek
Závislačka 3878 příspěvků 07.02.17 08:10

@Klarra007 a pokud bys chtěla hamu, tak ještě hama baggymax - také lehká a mnohem příznivější cena. Jen tedy mají méně dekorů.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama