Akutní bronchitida

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hanka1120
Kelišová 6278 příspěvků 26.02.13 10:03
akutni bronchitida

Meli jste nekdo tutu nemoc? myslim tym u dospelyho zamozrejne.je mi desne a nic mi nepomaha.uz to trva dyl jak tyden jsem stoho desne unavena. silene kaslu mam drazdivy kasel, chrci to vemne piska hur se mi dicha sem tam teplota. antibiotik mam uz pulku vybranich a nic, od nedele beru na noc codein, helicid a metrol nejak proste ulevu zatim necitim. a jinak stabilne beru pulmicort 400 afonilum 250 aerius tabletky a na dusnost mam ecosal. a jsem silene zahlenena je to pruhledni koralkovyti hlen, mate nekdo nejakou zkusenost?

Reakce:
Zizalka
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 26.02.13 10:34

Tý jo,,, to toho bereš, chuděrko, tolik?
Nemůžu posloužit s vlastní zkušeností. Jenom syn mívá občas bronchitidy. Teď teda méně než dřív.

Dýcháš ten Ecosal nějak pravidelně? U syna mi to bylo vždy doporučeno při bronchitidě.
ATB můžou být k ničemu, pokud k nim není důvod.
Co zkusit inhalace (Vincentka)? Dětem masíruju hrudník a záda tymiánovou mastí od Justu. Ty masáže jsou dobrá pomoc při odhleňování, tak zkus někoho poprosit.

Hlavně hodně pij!

hanka1120
Kelišová 6278 příspěvků 26.02.13 11:10

@Zizalka dekuji za odpoved.asi budu chodit na infuze at mi to odhleni trochu pomuze

Teruna000
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 19.01.14 11:47

Ahoj holky, malej už měl 2× bronchitidu a teď se mi zdá, že zase píská. Ale nedokážu rozeznat jestli nosem nebo krkem :-/ tak se chci zeptat, může být bronchitida bez kašle a rýmy? Vždy mu začínala první rýmou, ale teď nic jiného než to pískání (myslím, že z nosu) nepozoruju.

zoui08
Ukecaná baba ;) 1225 příspěvků 19.01.14 12:37
@Teruna000 píše:
Ahoj holky, malej už měl 2× bronchitidu a teď se mi zdá, že zase píská. Ale nedokážu rozeznat jestli nosem nebo krkem :-/ tak se chci zeptat, může být bronchitida bez kašle a rýmy? Vždy mu začínala první rýmou, ale teď nic jiného než to pískání (myslím, že z nosu) nepozoruju.

To jeste teprve muze prijit :( syn trpi taky na bronchitidy, ma je mesic co mesic a zrovna i ted :( zitra razime k dr.
Co mu davas za leky?

Teruna000
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 19.01.14 12:44

@zoui08 no on takhle píská už od té předchozí, tu měl na začátku ledna. Jinak na to měl Ventolin, Fenistil kapky, na tu první i Prednison

zoui08
Ukecaná baba ;) 1225 příspěvků 19.01.14 13:01
@Teruna000 píše:
@zoui08 no on takhle píská už od té předchozí, tu měl na začátku ledna. Jinak na to měl Ventolin, Fenistil kapky, na tu první i Prednison

My to ze zacatku meli taky tak, pikal skoro furt.Na alergu jste uz byli? My ano a mame nasazenou trvalou lecbu, sirup aerius, rano a vecer foukacku berodual, nebo budier? Ted nevim, pletu si to a malej ted spi, abych se sla podivar.Pak zvykaci tablety na noc. A jak zacnou potize, tak ventolin.Je fakt, ze je to od te doby lepsi.Ale srejne jednou za mesic nebo za mesic a pul omarodi.Ale uz aspon tak strasne nepiska a nechrci.Ale kasel a ryma hrozny a ted v noci mel hodne vysoke teploty.Bere i casto antibiotika, protoze ma vetsinou i hodne bolavy krk. Nechala bych se vysetrit na alergu a udelat rentgen plic.

Teruna000
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 19.01.14 13:04

@zoui08 oni právě říkali, že zatím se to ještě řešit nebude. No on měl vždycky jenom rýmu a pískal. Ale teploty neměl.

zoui08
Ukecaná baba ;) 1225 příspěvků 19.01.14 13:54
@Teruna000 píše:
@zoui08 oni právě říkali, že zatím se to ještě řešit nebude. No on měl vždycky jenom rýmu a pískal. Ale teploty neměl.

No je fakt, ze se to resi asi az tak kolem toho roku nebo po roce.
Muj malej teploty taky k tomu nikda nemival :nevim: tak aspin ze ti nekasle.
Ten muj kasle hrozne, az se davi a blinka hleny.

miru81
Neúnavná pisatelka 18584 příspěvků 29.12.14 17:20

Ahoj, jsem s malym v nemocnici s akutni bronchitidou. Chtela jsem se zeptat, mate zkusenosti s nizsi saturaci pri spanku a podavanim kysliku? Jak rychle se to zlepsilo? Diky

Váš příspěvek
Reklama