Angelsounds jak často

361
20.6.15 09:39

Angelsounds jak často

Ahoj mužu se zeptat jestli mate doma Angelsounds a jak často ho použivate? Ja mam ale nevim jak často ho mužu použit. Poslouchala jsem zatim 3 krat a vždy jen chvilinku. Spiš že ho najdu a uklidním se že je v pořadku. Jsem po zamlklem těhu tak teď mam větši strach. Ale zase mam strach ať miminku neubližim tim poslouchanim. Prosim o radu. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2779
20.6.15 09:43

@Jana45 ahojky, ja mela taky zt a v dalsim tehotenstvi jsem poslouchala kazdy den na par chvilek do te doby, nez jsem citila pohyby, usetrilo mi to spoustu nervu.. A miminku tim urcite neublížís!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1750
20.6.15 09:44

@Jana45 já poslouchala kdy se mi zachtělo. Nějak sem neřešila jak často. ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5657
20.6.15 10:06

Já poslouchala každé ráno dokud sem necítila pohyby

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Envie
20.6.15 10:42

Posloucham denne :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
6641
20.6.15 10:52

Každý den, jak jsem cítila pohyby, nebylo třeba.. Super věc :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1952
20.6.15 11:25

Ja jsem poslouchala, kdy jsem chtela…mela jsem take po ZT a hlavne po odberu plodove vody, tak mi ti pomohlo…a poslouchala jsem i kdyz jsem pohyby citila, byl to ten nejkrasnejsi uklidnujici zvuk na svete :srdce: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9092
20.6.15 11:48

Zítra začínám 14.týden, pohyby zatím necítím, takže poslouchám denně. Jsem taky po ZT, takže jsem takhle klidnější ale poslouchám jen jednou denně a max. minutku, jen prostě abych se ujistila, že srdíčko bije :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
361
20.6.15 12:47

Děkuji vam jsem rada že je nas tu vic co posloucha častěji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.16 08:08

Ahoj holky, jsem moc ráda, že jsem narazila na tuto diskusi - přibližně od 13 do 18 tt jsem také poslouchala chvilinku denně (do 1 minuty), abych se uklidnila, ale teď jsem narazila na diskuzi, kde se řeší možná škodlivost, takže se pro změnu bojím, zda jsem miminku nějak neuškodila.. :? Vy, které jste si také poslechli chvilinku denně a už máte mimíska na světě, že je vše v pořádku? :andel: Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama