Anovulace a přirozené početí

24
13.10.06 15:04

Anovulace a přirozené početí

Ahojda všem.....

Víte-li někdo něco o Anovulaci a případném upravení ovulace? Jedno dítko již máme,Tříleté..Ale další né a né přijít…Prý u nás nedochází k ovulaci…Díky za Vaše zkušenosti… miki 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

407
13.10.06 15:16

anovulace

Já mám taky anovulační cykly,jsem 1 měsíc po laparce,momentálně čekáme na SPG,jestli bude OK tak dostamu prášky(asi clomhexal)na podporu ovulace,tak jsem zvědalá co bude :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
967
13.10.06 15:30

Ahoj, já také jedno dítko mám, také trpím anovulacemi, teď jsem ji měla až po roce, nejprve jsem se musela léčit HAK, pak jsem se zase nastartovala. Clomhexal mi nepomohl, brala jsem ho 4 cykly a nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.10.06 16:17

Ahoj,
taky máme jedno dítko a teď jsme se pokoušeli tři měsíce o druhé. Nešlo nám to, tak jsem dostala od paní doktorky na ovulaci Clostilbegyt a Duphaston. Hned první cyklus nám zabraly a já měla včera na testíku //.
Třeba by Vám to taky pomohlo.
Budu držet palečky.

• Nahlásit
  • Citovat
1512
13.10.06 16:55

prvy krat mi stacil na upravu cyklu (ovulaciu) iba duphaston - 7cyklus sa zadarilo. 2.x clostylbegyt a duphaston 3.cyklus sme zamiesali… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
13.10.06 21:16

Ahojky,

první dítko jsme počali bez problémů během týdne a druhé ne a ne přijít. Dr. mi hned udělala hormonální profil a zjistila anovulační cykly, na:,–(ila v únoru Duphaston 3*denně a v květnu už se MS nedostavila. Přeju hodně štěstí :wink:

• Citovat
  • Upravit
3321
13.10.06 21:46

Já jsem taky neměla ovulaci,dr.mi hned po zjištění na:,–(il clostylbegyt a hned 1.měsíc mi vyrostl ukázkový folikul.Po injekci Pregnylu se ,,spustila,,ovulace a já jsem ten měsíc zapadla :wink:

Hodně štěstí!!! :lol:

Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
14.10.06 10:22

To se tak krásně čte.....Že jako na:,–(ili jsme tohle,tam zase tohleto a výsledek - Dvě čárečky… Všem Vašim zlatíčkám držím palečky,ať jsou celý život usměvavá…
Už máme domluvenou schůzku s našim Gynekologem na pondělí večer,tak to při dobré večeři všechno proberem…Chtěl nám velmi rychle pomoci a proto nás ihned nasměroval do CAR v Brně…Ale myslíme si oba,že to prozatím nebude nutné…Vyzkoušíme nejprve srovnat hormonální poměry v těle a až by to nešlo skutečně jinak,tak teprve potom nastoupí služby CAR…

Děkuji všem za to,že jste se podělili o své zkušenosti s Anovulací…Rádi si přečtem další poznatky… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
14.10.06 19:15

anovulace

Ahoj holky, mám za sebou 4měsíce anovulačního cyklu a strašně dlouhé MS. To bylo nekonečný, pořád jsem menstruovala. Pak mi byl nasazen 3až7 den clomhexal a mám po problémech a konečně mám už ovulaci:-). Teď ho beru druhý cyklus. Poprvé jsem měla jeden folikul a teď už mám dva. Tak uvidíme jestli se to už podaří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
370
26.10.06 11:44

Ahojky, všem taky přeju hodně štěstíčka a by se nám dařilo, jak tady píšete.

Já jsem teprve na začátku - po 4 měsících od vysazení HA jsem měla pravidelné, ale dlouhé cykly se slabou MS na konci (s nízkými BT). Teď mrcha ani nepřišla. S nadějí, že se nám to povedlo, jsem upalovala k dr. a nic. Píchla mně aglu…a teď čekám :? . Pak mám přijít na folikulometrii a předepíše mi utrogestan. Ale o tom clostilbegytu mi nic neříkala, přitom si myslím, že ovulaci jsem už hodně dlouho neměla :( .

Každopádně, jsem zvědavá na te UTZ a věřím, že se někam pohneme (na cestě k prckovi) :wink: .

Těším se na vaše přispěvky, Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
370
26.10.06 11:45

Ahojky, všem taky přeju hodně štěstíčka a by se nám dařilo, jak tady píšete.

Já jsem teprve na začátku - po 4 měsících od vysazení HA jsem měla pravidelné, ale dlouhé cykly se slabou MS na konci (s nízkými BT). Teď mrcha ani nepřišla. S nadějí, že se nám to povedlo, jsem upalovala k dr. a nic. Píchla mně aglu…a teď čekám :? . Pak mám přijít na folikulometrii a předepíše mi utrogestan. Ale o tom clostilbegytu mi nic neříkala, přitom si myslím, že ovulaci jsem už hodně dlouho neměla :( .

Každopádně, jsem zvědavá na te UTZ a věřím, že se někam pohneme (na cestě k prckovi) :wink: .

Těším se na vaše přispěvky, Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
4.11.06 09:18

Ahojky taky trošku přidám i když mi nebylo přímo řečeno, že mám anovulační cykly, ale jelikož od dubna od vysazení HA jsem bez Ägolutinu ani nemenstruovala, tak mi od září bylo dáno 3-7DC Clostibegyt a od 14-24DC Utrogestan. Tento cyklus jsem byla 10DC na ultrazvuku měla jsem 1folík 13.5mm, ale nevím jestli k ovu došlo. Teď čekám ve čtvrtek MS a mám přijít na ultrazvuk 15DC a uvidíme, kdyžtak se zeptám na Pregnyl ten jsem zatím neměla. Tak všem snažilkám přeji brzké vyřešení problému a brzy na testíku //. :D
A ještě dobrý dr nečeká 1rok můj to začal řešit po 3injekcích (po 4 měsících)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.12 17:12

Ahoj, zdravím vespolek. Chtěla bych se zeptat, co dělat v mém případě. Snažíme se o mimi už nějaký čas, nechala jsem si vyšetřit hormony, vše bylo v normě, i štítná žláza. Na UZ taky vše ok. Cyklus mám pravidelný 28 dní. Lékař mi poradil pořídit ovulační testy, protože měření bazální teploty u mě není možné /pracuji na směny/. No a i na testu z moči i na testu ze slin se mi ovulace neobjevila. Nemáte s tímto někdo zkušenost? Díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.6.16 15:21

Ahoj, prosím o zachování anonymity.
10 měsíců kojim, teď už jenom asi tak 3-4 denně včetně noci, menstruace zatím celkem pravidelná, cyklus 24-27 dní. Chtěla bych zase otěhotnět. Je možné, abych měla při kojení s celkem pravidelnou menstruaci anovulacni cykly???Bazální teplotu si nemerim, protože v noci často vstavam k malé, tak si myslím, ze by to nemělo smysl.
Předem děkuji za vaše názory.

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
17.6.16 15:23
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o zachování anonymity.
10 měsíců kojim, teď už jenom asi tak 3-4 denně včetně noci, menstruace zatím celkem pravidelná, cyklus 24-27 dní. Chtěla bych zase otěhotnět. Je možné, abych měla při kojení s celkem pravidelnou menstruaci anovulacni cykly???Bazální teplotu si nemerim, protože v noci často vstavam k malé, tak si myslím, ze by to nemělo smysl.
Předem děkuji za vaše názory.

na tohle ti odpovi gynekolog který ti udela folikulometrii a budes vedet hnedka zda ovulujes nebo ne ;) mozny je všechno ;)

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama