Antabus - dávkování

Anonymní
29.3.17 21:01

Antabus - dávkování

Dobrý den, prosím anonymně, chodí sem hodně známých.
Kamarád měl problémy s alkoholem, byl 8 dní v psychiatrické léčebně a teď mu naordinovali Antabus. Jenže mu řekli, že má brát 2× týdně 2 tablety, což je 1600mg a v příbalovém letáku píší max 1400mg týdně. A navíc tam o takovém dávkování nic nepíší. Tam píší 1.den 2tbl, druhý den 1,5tbl. 3 den 1tbl. atd atd. až přejít na 1/2 nebo 1/4 denně. Nemá někdo podobnou zkušenost s tímto přípravkem? Zajímalo by nás, jaké dávkování jste měli vy nebo vaši známí, děkuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

663
29.3.17 21:10

Známá brala 1tbl týdně, když lékař usoudil, ze se stav o něco zlepšil brala 1tbl za 14dní, ale to uz bylo po nejakem čase, jak to brala na uplnym zacatku po propuštění to netuším :think:,každopádně se to má pít buď v lékárně, nebo u lékaře, tak at se poradi tam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.17 21:31

@Míša 95 aha, jemu to dali normálně domů, jen že má někdo dohlížet, aby to pil… ( zakladatelka )

• Nahlásit
  • Citovat
3434
29.3.17 21:34

Někdy se to tak píše, jsou totiž lidi, co tu menší dávku přepijou. Jsou i lidi, co dlouhodobě dochází každý den nebo obden.
@Míša 95 může to brát i doma, jenom musí být někdo, kdo to podá a zapíše do průkazu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
663
29.3.17 21:39

@Z.jev tak to nevim, tolik do toho nevidim, mě říkala, ze se to musí takhle aby ji to do ty karticky potvrdil nekdo důvěryhodný, ze by si to jinak mohla psat doma sama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.17 21:54

@Z.jev aha, takže proto by to měl 2× týdně ve velký dávce a ne každý den po malých, kvůli případné silnější reakci, poku to dobře chápu ( zakladatelka )
Jinak se ho na ten průkaz atd zeptám, o tom mi nic neříkal…

• Nahlásit
  • Citovat
3434
30.3.17 06:19

@Míša 95 já do toho bohužel vidím dost, momentálně řešíme v blízké rodině. Ale opravdu to musí být někdo důvěryhodný a taky záleží na stavu toho závislého

@Anonymní píše:
@Z.jev aha, takže proto by to měl 2× týdně ve velký dávce a ne každý den po malých, kvůli případné silnější reakci, poku to dobře chápu ( zakladatelka )
Jinak se ho na ten průkaz atd zeptám, o tom mi nic neříkal…

Ten průkaz s sebou musí nosit jak doklady, neustále u sebe. Dobré je si i na kartičku pojišťovny nalepit papírek s nápisem beru antabus, kdyby se něco stalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.18 17:19

Antabus a vaha

Dobry den, ma tady prosim nekdo zkusenost s pribiranim po antabusu? At uz svoji nebo z okoli? Je pravda, ze se po nem tloustne?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama