Antibiotika a Maďarsko.Jet ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anik6
Závislačka 3894 příspěvků 28.12.17 17:02
Antibiotika a Maďarsko.Jet ?

Ahoj,

Včera byl syn (6let) u dr. a má antibiotika na anginu. Anginu a atb má i manžel. Ve středu máme jet na 5 dní do Madarska - bazény, klouzacky. Antibiotika bude dobirat příští pátek. Jely byste nebo zájezd stornovaly?

Reklama

Reakce:

Vercsi148
Kecalka 227 příspěvků 28.12.17 17:08

Určitě bych díte s anginou nebrala do aquaparku…

Levandulina
Kelišová 5021 příspěvků 8 inzerátů 28.12.17 17:25

Stornovala. Vždyť jsou nemocní, oslabení..

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 28.12.17 17:26

Ja bych asi jela. Do stredy bude z nejhorsiho venku :nevim:.

Vercsi148
Kecalka 227 příspěvků 28.12.17 17:46
@vertunka píše:
Ja bych asi jela. Do stredy bude z nejhorsiho venku :nevim:.

A až budou mokrý běhat z klouzačky na klouzačku, tak se jim to pěkně zase zhorší…

Helileli
Závislačka 2644 příspěvků 28.12.17 17:56

Okamžitě bych stornovala, angína není žádné bolenícko v krku. Může mít poměrně závažné komplikace. Já ji měla v listopadu, ATB a od té doby se na mě lepí jedna viróza za druhou, imunita je pak dost oslabená.
Chápu že to mrzí, ale zdraví je přednější.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31592 příspěvků 28.12.17 18:03

Tyjo tak bazény asi ne, tyjo, pokud to jde přeložit, tak bych to přeložila. Nám takhle při spále(původně diagnostikovaný jako angíně, až po 2 dnech atb se osypal) vycházel prodlouženej víkend v Luhačovicích, že dobral 2: den dovolený, to jsme jeli, ale původně jsme tam chtěli jít 2 krát do bazénu, a to jsme vynechali, chodili jsme jenom na procházky. Já jsem v tomhle poměrně lehkomyslná, kdysi jsem toho nejstaršího ve 3,5 vzala 6: den antibiotik, taky na angínu, na celodenní výlet, ale z bazénu bych měla strach, ještě minimálně den dva po dobrání atb :think:

fia80
Závislačka 2944 příspěvků 28.12.17 18:12

Třeba v Německu chodí s ATB děti do školky i do školy po 2-3 dnech, když zaberou a nikdo to tam neřeší. Já bych jela. Podle aktuálního stavu bych se rozhodla, zda bych se synem šla do těch bazénů.

Jste pojištěni proti stornu a kolik máte spoluúčast při stornu kvůli nemoci? Podle toho bych se taky rozhodovala.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28302 příspěvků 28.12.17 18:15

Proboha nejet. Tohle není legrace. Zdraví má přednost před stornopoplatky.

Anik6
Závislačka 3894 příspěvků 28.12.17 19:27

Já se taky přikláním nejet, ale chtěla jsem slyšet i jiné názory :-) spoluúčast storna máme 20% ze 13.5tis. Akorát nemám se stornem zkušenosti, jakože s pojišťovnou. Jestli se cuká a hledá klicky Nebo toto probíhá v pořádku.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama