Kupon na lítačku pro dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 22:30
lítačka kupon dítě

Nevíte náhodou někdo kolik stojí kupony na lítačku pro dítě 6-15, asi jsem blbá, ale nikde jsem to nevyčetla.
Děkuju :srdce:

Reakce:
alli_li
Závislačka 3310 příspěvků 13 inzerátů 18.12.17 22:32

Pokud chces litacku tak 100 a nebo v papirove forme s pasovou foto kterou dodas za 20Kc

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 22:34

@alli_li jasně, to chápu, jde mi o cenu jízdného. Kolik dám za měsíční, půlroční, roční kupon 8)

mooch
Extra třída :D 13750 příspěvků 18.12.17 22:35

A já jen doplním, že žádný kupony nejsou, prostě pak jezdí s vystavenou lítačkou zadara

danyk
Generální žvanilka 23363 příspěvků 18.12.17 22:35
@Anonymní píše:
@alli_li jasně, to chápu, jde mi o cenu jízdného. Kolik dám za měsíční, půlroční, roční kupon 8)

já nechala udělat dítěti za 20 průkazku v Praze a v Praze má MHD zdarma. Platím jen teď poloviční v příměstské.

Příspěvek upraven 18.12.17 v 22:35

Ivan PPZ
Kelišová 5697 příspěvků 18.12.17 22:35

V Praze jsou děti do 15 let zdarma. Jen je potřeba mít „průkaz“ na prokázání věku. Stačí i papírová průkazka.

svatecnice
Kelišová 6023 příspěvků 18.12.17 22:36

Ceník je na stránkách ropidu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 22:37
@Ivan PPZ píše:
V Praze jsou děti do 15 let zdarma. Jen je potřeba mít „průkaz“ na prokázání věku. Stačí i papírová průkazka.

Fakt? Tak to je super, houby se v tom vyznám, mám fakt radost. Díky moc :srdce:

mission84
Kecalka 445 příspěvků 18.12.17 22:41

http://www.dpp.cz/…uzemi-prahy/ v sekci zvláštní ceny jízdného. Předpokládám ze to funguje jako u duchodcu na litacku si necháte nahrát za mírný poplatek aplikaci a pak uz jezdíte zdarma resp. To dítě

nozu
Extra třída :D 11752 příspěvků 19.12.17 04:38

Jojo, zaplati se prukazka a dal se kupony nekupuji. Osobne doporucuji papirovou, deti to uz nekolikrat ztratily…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >