Kupon na lítačku pro dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 22:30
lítačka kupon dítě

Nevíte náhodou někdo kolik stojí kupony na lítačku pro dítě 6-15, asi jsem blbá, ale nikde jsem to nevyčetla.
Děkuju :srdce:

Reklama

Reakce:

alli_li
Závislačka 3291 příspěvků 8 inzerátů 18.12.17 22:32

Pokud chces litacku tak 100 a nebo v papirove forme s pasovou foto kterou dodas za 20Kc

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 22:34

@alli_li jasně, to chápu, jde mi o cenu jízdného. Kolik dám za měsíční, půlroční, roční kupon 8)

Uživatel je onlinemooch
Extra třída :D 13688 příspěvků 18.12.17 22:35

A já jen doplním, že žádný kupony nejsou, prostě pak jezdí s vystavenou lítačkou zadara

danyk
Generální žvanilka 23205 příspěvků 18.12.17 22:35
@Anonymní píše:
@alli_li jasně, to chápu, jde mi o cenu jízdného. Kolik dám za měsíční, půlroční, roční kupon 8)

já nechala udělat dítěti za 20 průkazku v Praze a v Praze má MHD zdarma. Platím jen teď poloviční v příměstské.

Příspěvek upraven 18.12.17 v 22:35

Ivan PPZ
Kelišová 5595 příspěvků 18.12.17 22:35

V Praze jsou děti do 15 let zdarma. Jen je potřeba mít „průkaz“ na prokázání věku. Stačí i papírová průkazka.

svatecnice
Kelišová 5970 příspěvků 18.12.17 22:36

Ceník je na stránkách ropidu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 22:37
@Ivan PPZ píše:
V Praze jsou děti do 15 let zdarma. Jen je potřeba mít „průkaz“ na prokázání věku. Stačí i papírová průkazka.

Fakt? Tak to je super, houby se v tom vyznám, mám fakt radost. Díky moc :srdce:

mission84
Kecalka 391 příspěvků 18.12.17 22:41

http://www.dpp.cz/…uzemi-prahy/ v sekci zvláštní ceny jízdného. Předpokládám ze to funguje jako u duchodcu na litacku si necháte nahrát za mírný poplatek aplikaci a pak uz jezdíte zdarma resp. To dítě

nozu
Extra třída :D 11323 příspěvků 19.12.17 04:38

Jojo, zaplati se prukazka a dal se kupony nekupuji. Osobne doporucuji papirovou, deti to uz nekolikrat ztratily…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama