Reklama

Kam v březnu za teplem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ahhotep
Kecalka 333 příspěvků 16.12.17 15:30
kam v březnu za teplem

Ahoj,

kam by se dalo letet za teplem v březnu? kanáry nechceme, mám ráda mallorcu, menorcu, ale v té době je tam ještě málo, nemusí to být tropy, stačilo by teploty přes 20.25, koupání v chladnější, ne ledové vodě by byl bonusem, ale spíš chceme vypadnout, máme rádi hezké pláže, přírodu, malí mestečka..

odlet chceme z nemecka či z vídně, ale máme malé dítě, co dloiuho nevydrží, takže z toho nemecka/vídně max 3 hod letu no :( vůbec me nenapadá kam, máte nejaký tip?

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5970 příspěvků 16.12.17 15:37

Egypt? Kapverdy? Ale to jsou delší lety

pikola
Neúnavná pisatelka 19048 příspěvků 16.12.17 15:38

To bude ještě po evropě ošklivo a bude hodně pršet.. Pršelo i u nás v Andalusii kde jinak celý rok neprší :mrgreen:

Kikf9
Povídálka 44 příspěvků 16.12.17 15:51

Egypt :)

Adinal
Kelišová 6469 příspěvků 16.12.17 15:56

Madeira

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1912 příspěvků 2 inzeráty 16.12.17 16:31

Za tri hodiny Evropu nepreletis a tam bude vsude jeste zima a hnusne v breznu. Egypt, Dubaj, Kapverdy. Ale to je vsechno nejmin sest hodin letu.

mamoch
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 16.12.17 17:14

Do třech hodin letu nebude v březnu teplo nikde..

XYZ1234
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 16.12.17 18:10

A co v únoru a na koupáni? Ideálně bez přestupu a do 10 hodin letu?

Adinal
Kelišová 6469 příspěvků 16.12.17 19:04

@XYZ1234 V únoru jsem byla na Kubě, na Srí Lance a na Maledivách, teplo tam je, ale let trvá delší dobu ;).
Tak třeba Dubaj.

ahhotep
Kecalka 333 příspěvků 16.12.17 19:57
@Adinal píše:
Madeira

dík za tip, líbí se mi a teloty v březnu příjemné kolem 20 i lehce nad

Ijen
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 16.12.17 20:00

My litame na Sri Lanku nebo do Thajska, je to max 12 hod s prestupem v Dubaji, z Nemecka by mohli litat prime lety, mrkni na Skyscanner. Jinak let do SAE je 6 hod.

Adinal
Kelišová 6469 příspěvků 16.12.17 20:17
@ahhotep píše:
dík za tip, líbí se mi a teloty v březnu příjemné kolem 20 i lehce nad

Madeira je krásná, doporučuji.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >