Návštěva Osvětimi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pistalka1974
Stálice 81 příspěvků 10.12.17 22:17
Návštěva Osvětimi

Ahoj, ráda bych ještě tuto zimu navštívila Osvětim a hledám maminy, které by také rády jely a jsou z Jižních Čech.
Není potíž cestu absolvovat třeba z Brna, horší je se na ten spoj dostat, aby navazoval. Zájezdy totiž odjíždějí brzy ráno :zed:. Totéž při zpáteční cestě. Asi by se muselo někde přespat. Budu ráda za Vaše příspěvky. Zájezd by se dal rezervovat, třeba v únoru mají volná místa i se slevou, ale s odjezdem z Brna. Krásný advent všem :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
divine woman
Echt Kelišová 9140 příspěvků 10.12.17 22:19

K tomuto tématu mě zajímá jen jedno. Proč chceš navštívit místo, kde zemřelo víc než milion lidí?

Detsa
Extra třída :D 11013 příspěvků 10.12.17 22:23
@divine woman píše:
K tomuto tématu mě zajímá jen jedno. Proč chceš navštívit místo, kde zemřelo víc než milion lidí?

Mhmm… je to k zamyšlení, ale to by pak člověk nemohl jet na daleko víc míst, než je koncentrák :think:

pistalka1974
Stálice 81 příspěvků 10.12.17 22:23

Tak přiznám, takovou reakci jsem nečekala. Když Tě téma nezajímá, proč to čteš? Já se o to zajímám proto, že takovouto hrůzu přežil můj děda, a chci uctít památku těch zemřelých

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22889 příspěvků 10.12.17 22:27
@divine woman píše:
K tomuto tématu mě zajímá jen jedno. Proč chceš navštívit místo, kde zemřelo víc než milion lidí?

Tak třeba já mám ráda historii. Bohužel i tohle k ní neodmyslitelně patří. Může být zajímavé toto místo vidět a uvědomit si skutečnost tý st 8) ašný doby.

rigousek
Kelišová 7117 příspěvků 10.12.17 22:29

@pistalka1974 ten zajezd jsem kupovala loni příteli. On se o tyhle věci zajímá, rád se dozvídá tu historii a tak. Každopádně v Brně spal, protože to jinak ani nešlo a spal tam i ze soboty na neděli protože návrat byl dost dlouho. A z Prahy nejezdí? Jinak ho ale některé věci dost zklamaly, především teda průvodkyně, která nebyla schopná odpovědět prakticky na jedinou otázku, co se lidi ptali. A byla i dost neochotna. Snad budeš mít víc štěstí

pistalka1974
Stálice 81 příspěvků 10.12.17 22:30

@lleennttiillkkaa To je pravda, i proto to místo hodlám navštívit. Asi kvůli dědovi to chci vidět

pistalka1974
Stálice 81 příspěvků 10.12.17 22:33
@rigousek
@rigousek To bude třeba. Z Prahy to tu žádný web nenabízel. Ale ještě zkusím i cestovky třeba v Písku, osobně
Hobitka
Závislačka 3718 příspěvků 10.12.17 22:35

@divine woman Myslim, ze je dobre, ze lide nechteji zapomenout na zverstva, co se v ne tak davne minulosti udala v blizkem okoli. Taky se tam chci jednou vypravit a uctit pamatku. Dost mozna jednou lide zase zapomenou, vsak historie se opakuje, ale cim dele to bude trvat, tim lepe.

rigousek
Kelišová 7117 příspěvků 10.12.17 22:36

@pistalka1974 ve vodnanech to myslím nabízí cestovka, ale je to už dražší zase. Já to koupila na nějakém slevovem portále za pakatel.

Jitulinaja
Kecalka 356 příspěvků 10.12.17 22:50

Byla jsem s kamarádkou před třemi lety. Sehnala jsem tenkrát na slevomatu s nástupem ve Strakonicích, bylo to od CK Máj. Fantastický průvodce. Ale je pravda, že od té doby se to neobjevilo, i když, co jsem koukala, tak cestovka tam jezdí stále.

Jitulinaja
Kecalka 356 příspěvků 10.12.17 22:54

Ale, i když autobus byl nový, tak teda cesta šílená.

ČekánínaGodota
Stálice 80 příspěvků 10.12.17 22:57

Osvětim jsem navštívila 2×. Do dneška si pamatuju, že při prohlídce jednoho baráku se ozývala zvuková kulisa v podobě jedoucího vlaku. Mě teda mrazilo až do morku kostí.

Mmsg
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.17 23:01
@pistalka1974 píše:
Tak přiznám, takovou reakci jsem nečekala. Když Tě téma nezajímá, proč to čteš? Já se o to zajímám proto, že takovouto hrůzu přežil můj děda, a chci uctít památku těch zemřelých

Pokud tam byl děda, tak je logické to místo navštívit… Ale bez malých dětí, které by to nemusely vstřebat bez psychických následků. :andel:

ČekánínaGodota
Stálice 80 příspěvků 10.12.17 23:08
@Mmsg píše:
Pokud tam byl děda, tak je logické to místo navštívit… Ale bez malých dětí, které by to nemusely vstřebat bez psychických následků. :andel:

Souhlasím, nám průvodkyně říkala, že se nejednou stalo, že dospělý člověk se pozvracel nebo omdlel.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >