Antibiotika na výtok nezabírají

Anonymní
11.5.20 12:23

Antibiotika nezabírají

Ahoj holky. Už jsem z toho fakt zoufalá a chtěla bych Vás poprosit o radu. Od ledna trpím na výtok s velkým zápachem. Přisuzuji to koupání v bazénu, mám to někdy od té doby a menší problémy z koupání jsem měla vždycky, ale až teď se toho fakt nemůžu vůbec zbavit. Gynekolog mi řekl, že mám hnisavý výtok a dal mi už dvoje antibiotika a i teď naposledy k nim mastičku Clotrimazol a po 5 dnech se mi to zase vrátilo. Už jsem zkoušela i spoustu věcí z lékárny a taky nic. Samozřejmě jsme s partnerem (jsme spolu 3 roky) dodržovali sexuální abstinenci po dobu braní prášků. Teď se na gynekologii objednávám už potřetí a bojím se, že mi zase nic nepomůže. :roll: Co pomohlo Vám? Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7614
11.5.20 12:29

A lecis i partnera? Zkus vyplachy, a dodržet proti-kvasinkovou dietu… Může být nakažený i partner, je důležitý aby prášky nebo aspoň mast dostal i on.. Nestačí jen nesoulozit..jinak pokud tohle všechno nezabírá, chtěj testy na pohlavní nemoce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
411
11.5.20 12:42

Ahoj, určitě přeléčit partnera a po dobrání si kup nějake probiotika (např. Gyntima probio forte jsou s tea tree). Případně jak bylo zmíněno tak zkusit tu dietu, já začala brát i probiotika klasicke aby se mi to nevracelo, ale zatím beru pár dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.20 13:05

@mackA159 gynekolog mi řekl, že většinou si to partneři nepřenáší a dál to neřešil :roll:, tak nevím :roll:, já si teda myslím, že by ho přeléčit taky měli… Děkuju moc za rady:)

• Citovat
  • Nahlásit
411
11.5.20 13:13
Tak, to se pak nedivím že se ti to tak vrací.. určitě máznout clotrimazolem nebo canestenem v lékárně určitě poradí. Partner to ani nemusí pociťovat, ale přenašeč být může.
@Anonymní píše:
@mackA159 gynekolog mi řekl, že většinou si to partneři nepřenáší a dál to neřešil :roll:, tak nevím :roll:, já si teda myslím, že by ho přeléčit taky měli… Děkuju moc za rady:)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18042
11.5.20 13:26

A dělal ti kultivace a léčil to specificky? Dělaly ti vyšetření na chlamydie a nebo ureo/mykoplazmata?

jinak samozřejmě že je potřeba přeléčit partnera.

ZAčala bych si hledat lepšího gynekologa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7614
11.5.20 17:51
@Anonymní píše:
@mackA159 gynekolog mi řekl, že většinou si to partneři nepřenáší a dál to neřešil :roll:, tak nevím :roll:, já si teda myslím, že by ho přeléčit taky měli… Děkuju moc za rady:)

No a jsme u toho… Preleci partnera, kvasinky se přenáší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat