Antidepresiva a porucha ejakulace?

Anonymní
25.1.21 23:31

Antidepresiva a porucha ejakulace?

Mám prosím dotaz za manžela. Prosím o anonym, je to citlivé téma. Manžel užívá nějakou dobu eliceu, už po pár tabletách začal mít problém s ejakulací. Léky užívá na úzkost a smutek, jenže teď s nežádoucími účinky je deprese ještě větší… Myslíte že změna léku by vedla ke zlepšeni? Četla. jsem, že antidepresiva mohou mít podobné nežádoucí účinky. Mate případně zkušenost s bylinkami, nechce léky. hned vysazovat nebo zatím měnit, má je možná měsíc, ještě snad ani pořádně nezabraly…díky za vaše zkušenosti :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.1.21 07:16

Je potřeba překlenout počáteční nežádoucí příznaky, které trvají i 5-7 týdnu. Já beru antidepresiva 8 týdnů a poslední 2 týdny je mi úplně skvěle. Vše se otočilo o 180 stupňů. Fakt vydržte. Řešila bych to případně nejdřív za měsíc. No nicméně s orgasmem mám problém stále. Je mi to ale tak nějak jedno. Sex mě baví víc než předtím.

• Citovat
  • Nahlásit
15572
26.1.21 10:12

U některých antidepresiv je tento vedlejší účinek dobře známý. Antidepresiva skutečně zabírají až po nějaké době. Pokud je to ale víc jak měsíc, konzultoval bych to s ošetřujícím doktorem, diagnostiku musí udělat on. Žádné bylinky ani jiné přípravky bych teď nezkoušel - můžou s předepsanými léky dělat něco nežádoucího (mám na mysli především hlavní diagnozu ).
:mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat