Antigenní test a kadeřnice

Anonymní
8.6.21 19:47

Antigenni test a kadeřnice

Zdravím, dotaz. Vzhledem k tomu, že jsem na mateřské, tudíž nemám možnost nechat udělat test v zaměstnání a u nás mají odberove místa pouze v blbě dny, takže by mi to ke kadeřnici stejně nevystacilo se ptám. Je možné udělat si samotest před kadeřnictvím sama?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8.6.21 19:50

Ano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
8.6.21 20:00

S největší pravděpodobností ho sama kadeřnice bude prodávat, určitě ji to dej vědět ať ví, že bude zdržení nebo, že přijdete dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2817
8.6.21 21:13

Ano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15022
8.6.21 22:40

Zeptej se přímo kadeřnice, mně stačilo jen podepsat „knihu návštěv“, nikdo už nepatral, jestli jsem si test opravdu udělala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.6.21 22:47

Dám to raději anonymně - byla jsem u své kadeřnice s tím, že si ze stejného důvodu jako Ty, udělám test u ní.. No, a ona mi dala jen nějaký formulář, tam jsem napsala své jméno a telefonní číslo, zaskrtla jsem z možností, které tam byly, že jsem si dělala test u ní na provozovně a to podepsala.. Tyto formuláře ona musí archivovat, ale ty testy se mají hned po použití zlikvidovat, takže nikdo nezjistí, zda si ho dana klientka dělala či nikoliv.. Třeba to u vás bude obdobně, uvidíš sama

• Citovat
  • Nahlásit
54
9.6.21 07:29

Víte v čem je úskalí tohoto? Když to kadeřnice takhle udělá u každého klienta a neví třeba jestli není náhodou z hygieny, celkem risk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.6.21 07:37
@ritterqa píše:
Víte v čem je úskalí tohoto? Když to kadeřnice takhle udělá u každého klienta a neví třeba jestli není náhodou z hygieny, celkem risk.

Tak třeba tahle ma už roky svou klientelu, nové zákazníky nepřijímá a svou klientelu zná.. Navíc k ní chodí lidé, co jsou třeba očkovaní nebo testováni..

• Citovat
  • Nahlásit
6389
včera v 09:25
@Anonymní píše:
Zdravím, dotaz. Vzhledem k tomu, že jsem na mateřské, tudíž nemám možnost nechat udělat test v zaměstnání a u nás mají odberove místa pouze v blbě dny, takže by mi to ke kadeřnici stejně nevystacilo se ptám. Je možné udělat si samotest před kadeřnictvím sama?

Lidi ty testy si delate kvuli sobe, ne kvuli babisovi. Kdyz to budes chtit obcurat, tak si napis cestny prohlaseni, ze jsi si udelala test doma a hotovo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat