Aquacentrum Pardubice - test na covid

Anonymní
6.6.21 12:38

Aquacentrum Pardubice - test na covid

Ahoj, nevite nekdo, jestli v Aquacentru v Pardubicich kontroluji pri vstupu potvrzeni o testu na covid, apod.? Ano, melj by, ale jestli to opravdu delaji. Diky za info.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2107
6.6.21 12:43

To asi není úplně dobrý nápad tenhle dotaz řešit veřejně. Leda by jsi chtěla, aby zavřeli. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 12:48

@Petullka82 jo to mi nedoslo..no tak radsi nic :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
14943
6.6.21 13:37
@Anonymní píše:
Ahoj, nevite nekdo, jestli v Aquacentru v Pardubicich kontroluji pri vstupu potvrzeni o testu na covid, apod.? Ano, melj by, ale jestli to opravdu delaji. Diky za info.

Je jedno, jestli to kontrolují nebo ne. už s ohledem na ostatní bys tam bez otestování lézt neměla… To je lidí takový problém zajet si na test? Ještě k tomu zdarma?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 13:46
@nozu píše:
Je jedno, jestli to kontrolují nebo ne. už s ohledem na ostatní bys tam bez otestování lézt neměla… To je lidí takový problém zajet si na test? Ještě k tomu zdarma?

U nás třeba ano. Bydlíme na vesnici a ve městě, kde je bazén přes víkend netestují a v týdnu je nával. Do druhého centra to máme 25 km daleko. A ty zdarma nepokryjí celý měsíc. manžel na očkování ze zdravotních důvodů nesmí, a taky má jen ty omezené. A dneska jsme zjistili, že je musíme mít i pro vstup do herničky. :? Samotesty nikde neberou. Jen v hospodě a tam nechodíme.

• Citovat
  • Nahlásit
19725
6.6.21 13:54
@nozu píše:

Jo, je to opruz, ne ze ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 13:55

Jo je, manžel chtěl jít plavat (potřebuje občas trénovat v práci mívají fyzické testy). Volal do nejbližšího centra a plno a na víc jak 14 dnů nejsou otevřené registrace, takže asi by měl sedět na netu a číhat :zed: nebo musí jet jinak dál a tam to teď možná bude stejný :zed: a to nemluvím o tom, když by chtěla jet celá rodina. Spontánní akce - je hezky jdeme na koupaliště s dětmi už budou scifi, protože takhle na rychlo se asi otestovat nepůjde. Fakt super léto ať už s tím jdou do…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 13:58
@Anonymní píše:
Jo je, manžel chtěl jít plavat (potřebuje občas trénovat v práci mívají fyzické testy). Volal do nejbližšího centra a plno a na víc jak 14 dnů nejsou otevřené registrace, takže asi by měl sedět na netu a číhat :zed: nebo musí jet jinak dál a tam to teď možná bude stejný :zed: a to nemluvím o tom, když by chtěla jet celá rodina. Spontánní akce - je hezky jdeme na koupaliště s dětmi už budou scifi, protože takhle na rychlo se asi otestovat nepůjde. Fakt super léto ať už s tím jdou do…

Asi tak. Tohle mně vadí. Sehnali jsme hlídání pro prcka a malou bych klidně sbalila a vyrazila plavat. ALE nikde se teď neotestujeme. Manželovi v práci jeden test stačí na celý týden, ale do bazénu je to málo. :?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 14:12
@Anonymní píše:
Asi tak. Tohle mně vadí. Sehnali jsme hlídání pro prcka a malou bych klidně sbalila a vyrazila plavat. ALE nikde se teď neotestujeme. Manželovi v práci jeden test stačí na celý týden, ale do bazénu je to málo. :?

Přesně pokud chtějí tuhle buzeraci s testama, tak mají být dostupné bez problémů. Ale tohle je prostě jen tlak na očkování o zdraví, prevenci už to dávno není…hnus kam až jsme se to za ten rok dostaly…

• Citovat
  • Nahlásit
5462
6.6.21 15:45
@Anonymní píše:
Jo je, manžel chtěl jít plavat (potřebuje občas trénovat v práci mívají fyzické testy). Volal do nejbližšího centra a plno a na víc jak 14 dnů nejsou otevřené registrace, takže asi by měl sedět na netu a číhat :zed: nebo musí jet jinak dál a tam to teď možná bude stejný :zed: a to nemluvím o tom, když by chtěla jet celá rodina. Spontánní akce - je hezky jdeme na koupaliště s dětmi už budou scifi, protože takhle na rychlo se asi otestovat nepůjde. Fakt super léto ať už s tím jdou do…

Tak zrovna v Pardubicích v nemocnici měli volno i na dnešek. A je to 15 minut od plavečáku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29175
6.6.21 15:49
@Havlova píše:
Tak zrovna v Pardubicích v nemocnici měli volno i na dnešek. A je to 15 minut od plavečáku.

To psal nekdo jiny, ne ti, co chteji do Plzně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 16:25
@Anonymní píše:
Přesně pokud chtějí tuhle buzeraci s testama, tak mají být dostupné bez problémů. Ale tohle je prostě jen tlak na očkování o zdraví, prevenci už to dávno není…hnus kam až jsme se to za ten rok dostaly…

Jistě a teď to zase omezí, protože se spousta lidí nechala očkovat. Resp.je k tomu dotlačili. Manžela nikdo nenaočkuje s jeho diagnózou a má smůlu. Bude otrok státu a testů. Nikoho to nezajímá, že jsou tady lidi, kteří se očkovat že zdravotních důvodů nemůžou. :D Ono co k tomu dodat, když má AB většinu laboratoří.

• Citovat
  • Nahlásit
13281
6.6.21 18:26

No v diskuzi pod příspěvkem na facebooku lidi psali, že testy kontrolují a nepustí lidi se samotestem.

Já se skřípěním zubů jdu zítra na test a v úterý s dětmi do aqua zóny.
Naštěstí starší děti testuje ve školách scimed a na dotaz jsem se dozvěděla, že tyhle OK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 19:06
@Flyingfrog píše:
No v diskuzi pod příspěvkem na facebooku lidi psali, že testy kontrolují a nepustí lidi se samotestem.Já se skřípěním zubů jdu zítra na test a v úterý s dětmi do aqua zóny.
Naštěstí starší děti testuje ve školách scimed a na dotaz jsem se dozvěděla, že tyhle OK.

Jj, taky jsem volala do bazénu i nás a nikdo si to neriskne.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat