Antikoncepce a ascorutin

Anonymní
7.5.20 10:27

Antikoncepce a ascorutin

Zdravím mám dotaz. Začala jsem brát antikoncepci. A už 14dní mám opravdu slaboulinké krvacení po skončení běžné menstruace. Když to srovnám tak blbě, tak jeden mini tampon by mi vystačil na celý den, kdyby to nebylo nehygienické. Myslíte že by pomohl ascorutin? Dr.mi jen řekl, že je to běžné, že se to stává, než se s tím tělo srovná. Nebo nemusí to být přímo ascorutin klidně cokoliv jiného, na stejný princip. Máte někdo zkušenost? Může se to brát společne s HA?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1160
7.5.20 10:36

No něco takového bych společně s antikoncepci nebrala tedy. V obojím jsou hormony a bude se to v těle hrozně prát. Spíš bych zvážila změnu antikoncepce a ještě jednou se poradila s lékařem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 10:58

@Jessica4 teprve jsrm ji začala brát a nikdy jsem antikoncepci nebrala, takže prý je to celkem běžné, než si to tělo zvykne. A nejsem jediná která to takhle má. Stačí se podívat zde na diskuzích, jen mě zajímá jestli je i nějaké jiné řešení, než jen čekat. Co jsem četla, hodně se ascorutin nahrazuje vit. C Tak jestli by nebylo lepší to 🤔 pouze mě to zájímá, nikdy jsem antikoncepci nebrala, tak nevím jak to funguje a jestli neni jedine reseni proste jen cekat

• Citovat
  • Nahlásit
301
7.5.20 10:59
@Jessica4 píše:
No něco takového bych společně s antikoncepci nebrala tedy. V obojím jsou hormony a bude se to v těle hrozně prát. Spíš bych zvážila změnu antikoncepce a ještě jednou se poradila s lékařem.

Ascorutin je rutin a vitamín C, co z toho je podle tebe hormon? Něco ti prozradím ani rutin ani vitamín C nejsou hormony. A s antikoncepcí se běžně berou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24377
7.5.20 11:05

@Jessica4 v ascoritinu fakt hormony nejsou, je to vicemene vitamin c.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 11:05

@annlady děkuju za info 👍 myslela jsem si to ale nebyla jsem si jistá

• Citovat
  • Nahlásit
4050
7.5.20 11:10

Můžeš, proč by ne, jím to celé těhotenství, je to neškodné, jak píšou holky (Vita. C + rutin) a může to pomoc při fragilitě cév.
V podstatě to je to samé co je př. v pohance (rutin) a v ovoci, zelenině (Vit. C).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4050
7.5.20 11:12

Jinak pokud to nepřestane třetím cyklem, asinby ty měl gyndr napsat antikoncepci s vyšším obsahem složky: ethinylestrogenu než máš teď. Ale většinou se to během dvou-tří cyklů srovná samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
7.5.20 11:42
@Jessica4 píše:

Ascorutin je vitamin c a posiluhe cevy. Neni to nic hormonalniho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat