Antikoncepce Azalia - menstruace

Anonymní
14.10.19 19:06

Antikoncepce Azalia - menstruace

Ahoj holky berete někdo tuhle antikoncepci? Já jsem dobrala 1.platicko a menstruace se nedostavila. Je to normální? :) mám strach abych byla těhotná a to nechci když mám pár měsíců po porodu :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1245
14.10.19 19:30

U azalie je to normální. Ja menzes nemam uz 18 měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1133
14.10.19 19:32

Ahoj toto je jednosložková antikoncepce…Záleží jak komu sedne..Mě upozorňovala mudr že buď můžu špinit a krvácet v kuse a neočekávaně, nebo nemusím mít ms vůbec..já byla ten druhý případ…ms jsem po celou dobu užívání neměla…antiko se bere v kuse bez přestávky… :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.10.19 19:32

@Janinka07 a stále bereš Azalii a kojis ju? :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.10.19 19:33

@Ufinka87 vím vím ze se bere v kuse jen jsem myslela ze při ní MS budu normálně mít.. Doktorka neříkala nic o tom ue bych neměla tak jsem trošku znejistila.. Další mimčo teď to ještě ne.. Ještě jsem se nevzpamatovala po porodu :lol: tak děkuji za zkušenost :)

• Nahlásit
  • Citovat
1245
14.10.19 19:38
@Anonymní píše:
@Janinka07 a stále bereš Azalii a kojis ju? :)

ano, porad beru azalii a porad kojim. Jednou jsem zakrvacela za celou dobu, ale to menzes nebyla. Ta azalie většinou tu menzes drzi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2267
15.10.19 21:17

U Azalie to má každý jinak, v pribalovem letáku je uvedeno, ze je normální spineni ci krvácení nebo naopak žádná ms. Moje zkušenost : nechala jsem si ji napsat hned po 6ti neděli, kojila jsem 10 měsíců, za tu dobu jsem spinila asi 4dny celkem. Po ukončení kojení do dvou dnů nástup ms jenž trvala měsíc, takže jsem ji po dohodě s gyn vysadila, jelikož mě neustále krvácení měnící se vy spineni a zase zpět v krvácení strašně stvalo. Po tom měsíci už mi opravdu došla trpělivost, vložky i tampony :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama