Antikoncepce-menstruace před dobraním tabletek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
andrlí
Stálice 51 příspěvků 29.08.19 12:54
Antikoncepce-menstruace před dobraním tabletek

Ahoj holky, prosím o radu :) chybí mi 4 tabletky k dobrání antikoncepce a dostala jsem menstruaci. Mám vynechat tablety a brát 4 placebo tablety a nebo rovnou najet na nové plato s účinnou látkou? Jsem z toho :nevim: Děkuji :srdce:

Reakce:
P4ja
Extra třída :D 11023 příspěvků 29.08.19 12:56

@andrlí Dober plato tak jak máš. A pak udělej pauzu. A koukni do příbalového letáku. Někde by tam mělo být napsáno, že je možné špinění i v průběhu braní.

andrlí
Stálice 51 příspěvků 29.08.19 13:57

@P4ja děkuji jo je ale zase nevím jak to je že teď budu mít ještě 4 dny měsíčky a pak znova jak začnu brát 4 dny placebo? Jsem z toho fakt blazen :think:

P4ja
Extra třída :D 11023 příspěvků 29.08.19 13:59
@andrlí píše:
@P4ja děkuji jo je ale zase nevím jak to je že teď budu mít ještě 4 dny měsíčky a pak znova jak začnu brát 4 dny placebo? Jsem z toho fakt blazen :think:

Ne budeš brát tak, jak máš. Dobereš plato a potom budeš brát placebo normálně. Krvácení na to vliv nemá. Nespojovala jsi před tím plata?

andrlí
Stálice 51 příspěvků 29.08.19 15:04

@P4ja já blázen předtím plato někde vyhodila a nedobrala 5 tablet což jsem zkrátila takže je to mou vinnou :-( děkuji moc za radu.

P4ja
Extra třída :D 11023 příspěvků 29.08.19 15:25
@andrlí píše:
@P4ja já blázen předtím plato někde vyhodila a nedobrala 5 tablet což jsem zkrátila takže je to mou vinnou :-( děkuji moc za radu.

Nj, tak to bude možná ono. teď nic nezkracuj. Dober plato, jak máš. Pak placebo a najeď na další.

Densska
Nováček 1 příspěvek dnes v 01:03
Nedobrané platičko a ms

Ahoj holky! Taky mám problém s nedobraním a ms :think: kvůli dovolené jsem chtěla vynechat 7 denní pauzu a navázala tedy na druhé platičko. 1.9. Jsem měla plato původně dobrat a od 4.9. Mela přijít ms. Abych ms na dovolené předešla, 2.9 jsem si vzala prášek z nového platička a pauzu tak vynechala. Slabší ms se ovšem 4.9. dostavila i přes prášky. Teď 22.9. mam platičko správně dobrat a mít 7 denní pauzu, kdy se ma dostavit ms. Slabší ms se ale dostavila již teď 18.9. Tedy týden před pauzou. Jsem trochu zmatená a nevím, zda v neděli prášek dobrat a mít pauzu nebo jet bez pauzy, když se ms dostavila už teď. Budu mít tedy v dalším týdnu opět ms, když budu mít pauzu? Nebo budu mit pauzu bez ms? Snad se vše zase uklidní a ms bude chodit pouze v týdenní pauze. Jsem z toho trochu na váškách :think:, antikoncepci bellara beru již 5 let. Co myslíte? :nevim:

Váš příspěvek
Reklama