Antikoncepce a změny nálad

Anonymní
24.11.19 20:14

Antikoncepce-nálady

Dobrý den, chtěla bych se zeptat… Je mi 15 začala jsem brát antikoncepci a beru jí asi měsíc. Mám po ní hrozný nálady. Jsem furt smutná z každé kraviny, brečím každej den a když jsem ji tejden nebrala kvůli mentrusaci, tak jsem byla v pohodě. Příští týden jdu na gyndu a budu jí nejspíš vysazovat. Ale četla jsem, že tyto nálady můžu mít i 2 až 3 cyklusy po vysazení. Ale chci se zeptat, jestli je to možné mít ty nálady i po vysazení když je mám teď a beru jí teprve přes měsíc.
Předem děkuju moc za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13875
24.11.19 20:23

V první řadě bych přestala svalovat svoje pubertální nálady na antikoncepci :lol: týdenní pauza na to totiž úplně logicky nemá žádný vliv. Jsi pod vlivem hormonů úplně stejně, jako zbylé dny, kdy jí užíváš, proto jsi také chráněná i v té pauze. Něco sis jen vsugerovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 05:17

Ahoj, souhlasím s terien. Samozřejmě antikoncepce může ovlivnit náladu, ale to by se příliš nezměnilo v období vysazení :) jinak bereš teprve měsíc, tak bych chvíli vyckala a ono se to do 3 měsíců většinou srovná, Je ale možné že ti tahle nesedí a lékař ti ji může změnit. Mně se taky netrefil hned napoprvé a pamatují si začátky, jak mi bylo šoufl od žaludku a tak. Porad se s lékařem. Samozřejmě je to na tobě, zda ji chceš brát. Je to chemie co ovlivňuje tělo, ale pokud nechceš zrovna otěhotnět a nemáš žádné zdravotní problémy, ani v rodině (lékař by ti měl před nasazením udělat krevni testy), tak je to zase spolehlivá metoda ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
310
25.11.19 10:09

Já měla nálady před tím, než jsem ji začala brát a mám je i teď, co ji beru :D, protože nejspíš už jsem taková. V patnácti to se mnou děsně třískalo i bez antikoncepce, tak se od toho zkus odprostit, jak píšou holky, může to být taky trošku v hlavě… Ale obecně antikoncepce je svinstvo, který tvou náladu ovlivňovat může. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 12:16

Taky mi je 15 a dobrala jsem 2 tydny zpátky druhou krabičku. Moje nálady taky stojí za to. Jsem spíše výbušná a maličkost mě naštve. Budu měnit. Mám Diane 35 ktera je uzasna na plet ale za toto mi to nestojí. Pokud si fakt myslíš že ti nesedí tak po dobrání běž a žádej o jinou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama