Antikoncepce po 365

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 14:43
Antikoncepce po 365

Potřebuji drobnou radu, nějak se mi obzor smrsknul.
Hledám ochranu, jenže.. Prášky nemůžu (leiden, problémy s krví, šž atd) a ani nechci, tělísko pracuje na principu zánětu, spermicidni gely nejsou tolik spolehlivé..
Napadá mě už snad jen kondom… Jenže číslo dvě.. :mrgreen: přítel má spálená nervová zakončení už od dětství a jako bonus je dlooooouha výdrž v sexu.. Dát mu kondom, tak se snad neudělá nikdy :think: problém je, že pak ho nelze přivést k orgasmu jinou cestou (oralne, ručně)
Prerusovana není spolehlivá a bez sexu nechceme být :mrgreen:
Jenže mě už nic jiného nenapadá.. Jsme spolu chvíli, a děti zatím neplánujeme. Sex máme tak jednou týdně (malo se vídáme). Je na trhu něco, o čem nevim?

Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 06.08.19 14:51

Pesar

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 14:56

@Tichošlápek ten mě teď taky napadl.. Jenže je jich na trhu xxxy a taky se tam dává spermicid (nebo nemusí?)

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 06.08.19 14:58
@Anonymní píše:
@Tichošlápek ten mě teď taky napadl.. Jenže je jich na trhu xxxy a taky se tam dává spermicid (nebo nemusí?)

http://www.kalisek.cz/…afragma-caya

Třeba tady.

Tinuvien
Generální žvanilka 24946 příspěvků 06.08.19 15:15

@Tichošlápek a ty pesar úspěšně používáš? Mám z toho docela strach, že selže. :think:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 06.08.19 15:29

@Tinuvien ne, já beru ha. Což zakladatelka nemůže

Lenka1863
Nováček 10 příspěvků 06.08.19 21:00
Nuvaring

Ahoj, potřebuju radu ohledně antikoncepčního kroužku Nuvaring, pouzivam ho už skoro rok a půl, ještě před dvouma měsícema jsem si ho nemohla vynachválit. předtím jsem 2 roky brala antikoncepční pilulky Jeanie ale měla jsem později problémy. Jdu k věci, poslední 2 měsíce nemám žádnou chuť k sexu. Nevím jestli je to způsobeno tím ale myslím žejo. Jswm s přítelem přes dva roky a opravdu náš sexuální život byl velmi aktivní. Stále mě moc přitahuje, a moc se mi líbí, ale na sex nemám prostě vůbec chuť. Zkrátka jsem uplně vyschlá :D a lubrikační gely mi moc nevyhovují. Nemáte stím někdo podobné zkušenosti?

xsaleen
Echt Kelišová 9274 příspěvků 07.08.19 07:29

Kroužek jsou pořád hormony, takže to určitě možné je

Váš příspěvek
Reklama