Antikoncepce Sunya a nálady

Anonymní
10.12.19 16:01

Antikoncepce Sunya a nálady

Dobrý den, chtěla bych od vás poradit prosím????
Beru druhý měsíc antikoncepci sunya a první měsíc jsem byla hodně náladová, furt jsem brečela a byla smutná kvůli každé kravině. Druhý měsíc už to bylo lepší. Jediný co, že jsem začala být pořád naštvaná a kvůli všemu jsem se dokázala naštvat. Teď mám týden pauzu kvůli menstruaci. A chci se zeptat, zda mám vydržet a zkusit to třetí platíčko, jestli se to nezlepší, nebo si nechat předepsat jinou? Četla jsem, že se tohle většinou do 3 měsíců má srovnat. Tak se chci poradit
Předem děkuju moc za odpověď

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
394
10.12.19 20:57

Jestli to není taky trošku placebo… Jakože se ti to děje, protože si to vsugeruješ. Zkus se od toho trochu odprostit.
Ale samozřejmě antikoncepce takové vedlejší účinky mít může. :cert:

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat