Antikoncepční kroužek Adaring - zkušenosti

7
23.9.20 18:14

Antikoncepční kroužek Adaring - zkušenosti

Ahoj :), ráda bych znala Vaše zkušenosti s antikoncepčním kroužkem Adaring. Antikoncepci jsem dlouho nebrala, ale kvůli nepravidelnému menstruačnímu cyklu mi byla doktorkou doporučena. Měli jste nějaké nežádoucí účinky (např. :akné, zvýšení tělesné hmotnosti, deprese apod.)? Moc Vám děkuji za Vaše odpovědi. Hezký den všem :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
488
24.9.20 12:02

No, být na tvém místě tak se jakékoliv antikoncepci vyhnu obloukem. To je přesně ono… Na vše pomůže přeci antikoncepce. :roll: V první řadě bych zkusila kapky gynex, hormonální jógu, kontryhel, macu… Já užívala chvilku kroužek nuvaring, pak ornibel a po vysazení jsem nabrala 15 kilo a srovnávala si menstruaci 2 roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
1.10.20 04:59

@meduzka23 děkuji za odpověď. :andel: Já jsem dřív brala prášky, ale dělali mi problémy hlavně s psychikou. :roll: Bohužel jsem v posledních letech sáhla snad po všech přírodních produktech a praktikách, co by mi mohli pomoc s PMS a špatným men. cyklem, ale bohužel neúspěšně. Jediná „pomoc“ podle gynekologa je slabá antikoncepce. :zed: Má prosím ještě někdo zkušenosti s antikoncepčním kroužkem Adaring nebo Nuvaring (podle složení z příbalového letáku by v nich neměl být rozdíl)? Četla jsem spoustu diskuzí na podobné téma, ale většina z nich je z roku 2004-16 a ráda bych znala názor nynějších uživatelek. Předem děkuji za Vaši odpověď :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
1.10.20 09:44

@Zoe.20 Nuvaring za mě ok. Lepší pleť, pravidelná a kratší menstruace, žádné kila nahoře. Ale jak říkám… Po vysazení totální katastrofa. Já s tímto bojuji cca 2 roky a doktorka má taky věčně potřebu mi cpát antikoncepci. Ta problém ale neřeší… Já raději zatnu zuby a vydržím to, než nasadit zase antikoncepci a za 2 roky ji vysadit a brečet, že mi nejde otěhotnět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
1.10.20 09:45

Zkoušela si akupunkturu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
1.10.20 09:56

@meduzka23 tak tu jsem ještě nezkoušela :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama