Antibiotika, antikoncepce a menstruace

Anonymní
22.9.20 21:41

Antibiotika, antikoncepce a menstruace

Ahoj, chtela bych se jen zeptat, začala jsem brát antikoncepci (behem menstruace, zacala jsem ji nově) a do toho brala antibiotika, která ovlivňují účinnost. Po skončení menses a dobrání antibiotik jsem mela sex, pritel se udelal na me ale možná trochu steklo i dovnitr, myslite ze bych mohla byt těhotná? :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12650
22.9.20 21:43

Jestli to bylo v tom cyklu, cos brala antibiotika, tak ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5219
22.9.20 21:45

Pokud nebyla ejakulace dovnitř, tak by to byla hodně velká náhoda. Ale v každým případě je lepší používat i jinou formu ochrany když máš atb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.9.20 21:50
@JancaS84 píše:
Pokud nebyla ejakulace dovnitř, tak by to byla hodně velká náhoda. Ale v každým případě je lepší používat i jinou formu ochrany když máš atb.

Já jsem právě domenstruovala a dobrala poslední tabletku atb a pak za 3 dny měla sex, nefunguje to tak ze po te MS bych ještě nemusela otěhotnět kvůli ovulaci?

• Citovat
  • Nahlásit
16688
22.9.20 22:37
@Anonymní píše:
Já jsem právě domenstruovala a dobrala poslední tabletku atb a pak za 3 dny měla sex, nefunguje to tak ze po te MS bych ještě nemusela otěhotnět kvůli ovulaci?

Ono krvácení při braní není klasická ms. Je možné, že ta ATB snížila účinnost ha a ovulace se spustila bez ohledu na to krvácení. A když se dá otěhotnět těsně po klasické ms nebo dokonce i při ms…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama