Ap24 bělící pasta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sarka_176
Nováček 2 příspěvky 02.03.18 20:07
ap24 belici pasta

Ahoj, jedna Slecna me požádala, abych na sociálních sítích propagovala jejich belici pastu. Chce, abych pastu propagovala, lidé mi nasledne pošlou 350kc za pastu a az bude lidi vice, tak mi Slecna napsala, ze spolu udelame hromadnou objednávku a pastu koupime za 244kc a zbylé penize mi zůstanou. Vubec se mi to nezda a prijde mi to dost podezřele. Mate s tim nekdo nejake zkusenosti?

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 02.03.18 20:09

Do toho bych teda nešla ;)

Včelička992
Závislačka 3402 příspěvků 02.03.18 20:17

Nedavno tu bylo tema jak na bile zuby a zrovna tahle pasta byla vychvalovana jako zazrak. Uz vime proc :lol:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33345 příspěvků 10 inzerátů 02.03.18 20:18

Co je to za slečnu, věříš jí? Pokud ne a chceš obchodovat s pastou, tak si ji třeba kup tady: https://www. amazon. com/Nu-Skin-Anti-plaque-Fluoride-Toothpaste/dp/B0091B­X11O/ref=sr1_3_a_it? ie=UTF8&qid=15200­18189&sr=8-3&keywords=ap+24&dpI­D=31Gkf7nP8XL&preS­T=_SY300_QL70_&dpSrc=src­h.
Zde kurz USD: https://www.kurzy.cz/…ricky-dolar/

:nevim: Nalož s touto informací dle svého nejlepšího vědomí a svědomí a záměru se zubní pastou.

Sarka_176
Nováček 2 příspěvky 02.03.18 20:21

@Petruna21 urcite do toho nejdu, vubec se mi to nezda, jen me zajima jestli do toho nekdo sel a jestli je to podvod, protoze pokud ano, tak by se na to melo upozornit ????

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33345 příspěvků 10 inzerátů 02.03.18 20:32

@Sarka176 V tomto okamžiku asi není na co upozornit. Pokud má slečna živnost, pokud si pouze nenechá poslat peníze od pastychtivých lidí a následně třeba nic nepošle, tak se tam o žádný podvod nejedná. Koupíš a se ziskem prodáš. :nevim:

jannina1
Závislačka 4138 příspěvků 02.03.18 21:13

Objednej si pastu v lekarne, tam je ale drazsi.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 02.03.18 21:23

@Sarka176 No dej od toho ruce pryč s víc neřeš :) já si kupují bělící pasti v DM z černého uhlí a je skvělá a stojí 29,– :P

Lucka194
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 02.03.18 21:32

@Sarka176 ja jsem si pastu objednala od zname, podle recenzi na fb, ktere byly pod prispevkem.. uprimne nevim, proc je tak vychvalovana :roll: zuby mi vubec nevy belila, spis mi vic zezloutly. Koupila jsem si pred tydnem v DM za 40Kc mam je belejsi :lol: takze za me ne…

Halamka
Závislačka 3665 příspěvků 1 inzerát 03.03.18 05:53

To mi zní jako hledání bílého koně. Ty budeš figurovat jako ta, která nabízela a vybírala peníze. A nikoho nebude zajímat, že jsi peníze dala „nějaké“ slečně, aby pasty koupila. A ona je nemusí koupit, ale zmizí a podvod bude na tobě.

Emisis
Ukecaná baba ;) 1700 příspěvků 03.03.18 10:32

Mne nedávno přišla od cizi holky na fb zprava ze jsem přesně ta co hledaji do týmu, prodej nějaké kosmetiky. Nereagovala jsem. Pak za par dni mi psala známa, zda si nechci přivydělat. Kouknu na profil a tam ta cizi holka. Ta známa ty pasta začala prodávat, nejdřív mi pořad psala, zda je nechcu taky prodávat, řekla jsem ne a pak se mi ju aspoň snažila prodat. Nejdřív za plnou cenu, pak se slevou pak zadarmo když ji přidám lidi do skupiny.. prestala jsem reagovat. Někteří lidi si to chválí, ale mě se nelibi forma toho prodeje a nějak mi to zavání.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33345 příspěvků 10 inzerátů 03.03.18 16:30

@Emisis Podvod by to byl, kdyby „naháněči“ vybrali peníze od lidí a pak žádné pasty nedošly. Na druhé straně nechápu, proč by měl někdo kupovat nějakou zubní pastu, platit peníze a čekat neomezeně dlouhou dobu, když si ji může koupit levněji sám. Dále nechápu způsob odměňování naháněčů na sociálních sítích. :think: Takže za mě to smrdí podvodem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >