Aquapalace Praha 2013 - tipy a postřehy

6.8.13 11:20

Aquapalace 2013

Ahoj, nebyl jste někdo v aquapalace praha?? Chystáme se tam v pátek. Mohou mít chlapy kratasovy plavky??
Jak je to s cenami občerstvení?? A vlastní pití a jídlo si mužem vzít do areálu. Budu ráda za všechny typi a postřehy. Díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5215
6.8.13 11:30

Ahoj, plavky u chlapů snad nikdo nikdy neřešil v palacu, občerstvení má docela normální ceny jako klasické restaurace. Vlastní jídlo a pití nevím nikdy mně ani nenapadlo vzít si svoje. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.8.13 11:36

@lecka maj na je ich stránkach v desateru, právě o plavkách u můžů, že kraťasy ne e :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18259
6.8.13 11:38

@jediný andílek
http://www.aquapalace.cz/…delni-listek

http://www.aquapalace.cz/…-navstevniky …myslim, ze ty ceny jidla jsou dobry…netahala bych svoje…:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
napresdrzku
6.8.13 11:38

Pití není problém třeba dvoulitrová voda, ony ty ceny nejsou v občerstvení úplně za lidovku + třeba na den dětí byla na jídlo asi hodinová fronta (a restaurace/pití je tam jen jedna).

• Nahlásit
  • Citovat
CokeLady
6.8.13 11:40

Kraťasové plavky by neměly být, ceny jsou normální, jídlo i pití je možné s vzít. Byla jsem tam letos poprvé a už tam nepůjdu :?

• Citovat
  • Upravit
18259
6.8.13 11:44

My se tam taky chteli jet podivat, malej by mel vstup zdarma, ale davat za nas dospely skoro 1500,– za vstup :roll:, to se v tech vedrech radsi vykoupu ve venkovnim bazene :lol: a za 75,– vstupneho a taky s toboganama :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7644
6.8.13 11:49

@CokeLady
můžu se prosím zeptat proč?
Chystáme se tam s dětmi na konci prázdnin a tak mne jen zajímá proč bych třeba měla přemýšlet o něčem jiném. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
CokeLady
6.8.13 11:51
@Sabika píše:
@CokeLady
můžu se prosím zeptat proč?
Chystáme se tam s dětmi na konci prázdnin a tak mne jen zajímá proč bych třeba měla přemýšlet o něčem jiném. Děkuji.

Přišlo mi to tam stísněné, hodně mi to páchlo plísní, štítila jsme se tam. To už mi přijde lepší babylon v Liberci a vůbec nejlepší raději k jezeru.

• Citovat
  • Upravit
6.8.13 12:03

@CokeLady a byly tam chlapi v kraťasech??? že bych šla koupit jiné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.8.13 12:05

@Hanka79 příště pohledejte na netu levnější lístky. my sehnali dospělí vodní švět+sauna za 500kč rodinný paní nabízela taky za 700kč :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
615
6.8.13 12:10

Ahoj, byli jsme s rodinou tento víkend. Pro: Děti se vyřádí. Proti: Návštěva záchodů byl opravdu "zážitek! :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4682
6.8.13 12:19

My jezdíme tak dvakrát do roka, vždycky v týdnu a ne o prázdninách, jsme tam spokojení, ale je fakt že WC je docela mazec, ale za to si návštěvníci mohou sami, když je jim zatěžko setřít prkýnko a podobně…
Co se týče jídla, berem si sebou pití, jinak jíme tam, maj docela přijatelný ceny :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.8.13 12:23

@Irinka0210 chlapi mají jaké plavky??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.8.13 12:23

@Irinka0210 chlapi mají jaké plavky??

• Nahlásit
  • Citovat