Třebíč kavárna pro matky s dětmi

226
28.7.13 17:05

Třebíč kavarna pro matky s dětmi

Ahoj kdo mě zná tak ví že jsme ted par měsícu pracovali na kavarně pro matky s dětmi v Třebíči. Přes milion překažek a hádek jsme se dopracovali do konce a v utery konečně otevírame :dance: :dance: spoustu věcí od trampoliny po hrad přebalovak tu máme přesto zjištujeme dale co byste si přaly mít v kavarničce jak už pro vás k píti nebo pro děti. Jedeme v domacim stylu domací dobroty i píti samozřejmě kavička i kola se tu najde.Co je pro vás duležité a jak byste si to vlastně představovaly vy? Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6248
28.7.13 17:39

Hlavně aby si tak děti vyhrály.. ;-)
Prosím tě, mohla bys potom dát odkaz na tu kavárničku? Do Třebíče občas jezdíme, tak bysme se určitě zašli kouknout.

Příspěvek upraven 28.07.13 v 19:51

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
28.7.13 17:48

Ahoj tak vevnitř mame hrad velkou klouzajdu pro menši bazen s kuličkama venku trampolinu a piskoviště. hračky plyšaky.. Jinak sidlime na ul. Nerudova 2 roh znojemsky a nerudovy. Stranky teprve dělame :-) stav te se @-}--

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5499
28.7.13 17:55

Konecne neco v trebici. jezdim tam za kamaradkou a vzdy premyslime kam s detmi.toto bude fajn a kluci se vyradi a mi v klidu dame kavu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
28.7.13 18:15

No to je super, tez jsem z Trebice a kavarnu pro matky s detma opravdu moc ocenim a budu castym hostem! Libi se mi to tak jak jsi to popsala, nic zvlastniho me nenapada.
Uz ted se tam tesim :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2604
28.7.13 19:33

To je super, další místo, kam se dá zajít v klidu s prckama :potlesk: Určitě se přijdeme podívat a něco ochutnat :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
28.7.13 21:03

Ahoj holky budu jen ráda!! potřebuju změnit okruh přátel :D tak se hlavně ke mně hlašte že jste z emimi :dance: Budu tu sama s chlapem tak si mě nespletete :D
Já už se taaak těšíím ještě dodělavame mraky věcí a spoustu věcí se bude dělat za pochodu ale to chceme nechat na maminkach co si budou přat však o ně tu jde :D
V uterý v 10 je otvíračka tak budu ráda když dorazite

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
28.7.13 23:57

Ja teda pojedu do Trebice az v listopadu, ale stopro prijdu a budu se hlasit. Rada poznam nekoho noveho :palec:
Zatim preji hodne stesti a spoustu spokojenych zakazniku! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
29.7.13 00:16

Budu se tešit děkuju :-*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
29.7.13 00:58

Znojemska a Nerudova, tam byval Alcatraz, ne?
Tak to jsem zvedava, jak jste to predelali a jake to tam u vas bude :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
29.7.13 01:47

Jj alcatraz už jsme nechteli hospodu a ožrali chlapy :-D No musim chlapa pochvalit vše si delal sam ja jsem jen pomocniček podej podrž umyj i když už ke konci mi sveřil štětku že mužu natirat :-D takže jsem povyšila. z diry udelaĺ fakt krasnou kavarnu bez cizi pomoci ale stalo nas to mraky hadek z unavy (delali jsme 20 hodin denne 2 mesice) několik urazu dohromady 16 kilo dole
ale jinak jsme ponorku zvladli docela dobre.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
1.8.13 15:12

KAhoj tak uz jsme otevřeli lidí zatim neni moc :-( ale ještě musime dodělat reklamu a hodně lidi to nevi. Nejvic se pije frappe a mojito a pivko :-D a to jsem nečekala zę i tvrdej chlast se taky pije v tehle sferach. naštěstí mame zasobu
Uz se tesim az se stavite a hlavne hlašte se :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bettybel
3.8.13 09:57

@zinuška ahojky, ono se to určitě rozjede - třebíč je malá a roznese se to ;-) po neděli se s kamarádkou stavíme na kaficko ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
226
3.8.13 11:13

@bettybel ahoj děkujem jj snad jo.Ted jsou dovče a tepla tak vali asi voda i když u nas je chladek jak mame silny zdi :-D tak je tam fajn. Už pomalu zacinaj chodit lidi tak je to zabavnější. A jak maš stary ditko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
3.8.13 23:51

Neboj, ono se to rozjede, zacatky asi vzdycky byvaji tezky. Napisu svym kamoskam v Trebici, at se zajdou podivat. Urcite o tom moc lidi zatim nevi. Ja se prihlasim v listopadu :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama