Kam k vodě s batoletem - okolí Zličína?

28.7.13 13:04

Kam k vodě s batoletem - okolí Zličína?

Ahoj, kam se chodíte koupat s malým dítětem v tomto vedru? Nejraději západ Prahy - kolem Zličína, Stodůlky, Řepy… Malé bude 20 měsíců a já jsem těhotná, tak něco s čistou vodou a ve stínu by bylo nejlepší :roll: Díky za tipy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5429
28.7.13 13:06

Já chodím s dětma k těm jezírkám u Stodůlek. Tam je to super :palec:.Jsou tam i stromy je to tam fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15068
28.7.13 14:05

Chrustenice, kemp Válek je prý fajn, je tam koupaliště:-) http://www.campvalek.cz/default.htm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36560
29.7.13 01:15

Hodime do Motola k rybniku, je tam i stin, obcerstveni, vstup 60,– na cely den… pro deti je to super- je tam melcina az do pulky rybnika :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
320
29.7.13 09:49

Taky chodim s dcerkou do parku ve Stodulkach. Jsou tam super fontanky, ve kterych se deti mohou cachtat :-) Vetsinu casu ale travime v bazenku na balkone :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.13 13:38

Díky za tipy :) Ten rybník asi zkusíme o víkendu, bazének nemáme - celý den máme na balkóně silné sluníčko, tak jsem ho ani nechtěla kupovat… Zzorka, kde jsou fontánky? Asi ten park tolik neznám, nebo nevím, co myslíš… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
320
29.7.13 14:45

Je to parcik pred Centralnim parkem kousek od klubu Mlejn. Je tam i rybnicek Nevim jak moc dobre znas Stodulky. Pripojuji foto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama