Aquapark Pasohlávky

milla87
6.8.13 14:40

aquapark Pasohlávky

Ahoj byli jste už nekdo v tom novém aquaparku v pasohlávkách? jaky je tam ve skutečnosti ceník? slyšela jsem že snad 800 kč na osobu ale to doufám že snad ne a je to tam dobre pro děti?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9552
6.8.13 14:43
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
aminkadf
6.8.13 14:45
  • Nahlásit
  • Citovat
milla87
6.8.13 14:56

Díky :D vidím že i tak jsou tam super ceny za vstup

• Nahlásit
  • Citovat
2262
6.8.13 15:03
@milla87 píše:
Díky :D vidím že i tak jsou tam super ceny za vstup
8o 8o 8o :roll: :roll: :roll:

Normální ceny za vstup…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
971
6.8.13 15:16

@milla87 Pro malé děti na celý den to není. Je tam strašný hluk, všude hraje z rozhlasu rádio a do toho se každou chvíli ozve jakoby troubení lodi. Malá byla v poledne unavená, ale tam se opravdu spát nedá. Voda byla chladnější. Raději budu jezdit do Laa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anna Od
6.8.13 23:18

Byla jsem velmi zklamana, je videt, ze to bylo sito horkou jehlou; je to megalomansky projekt, na jedne strane obrovske skluzavky, na druhe strane tam neni ani jeden bazen, kde by se dalo plavat. na relaxaci to neni vubec;vsude prilis hluku; jsou tam jen 2 malinke bazenky s teplou vodou.. dalsi problem jsou extremni ceny v restauraci; 0.3l fanta stoji 49 Kc, obycejne jidlo je za 120-150kc; personal a organizace - totalni amaterismus; dale - po koupani celou rodinu palily oci z chloru ve vode;…bylo velke zklamani. Laa je nesrovnatelne lepsi.

• Nahlásit
  • Citovat
milla87
7.8.13 08:37

Tak ted už vím jistě že tam nepujdeme :D

• Nahlásit
  • Citovat
28885
7.8.13 08:44

Tohle jsem včera měla na fb, poznatek jednoho z návštěvníků :

Ahoj, dnešní první a zřejmě i poslední návštěva Aqualandu…Proč? Pokud pominu dlouhé čekání na vše, které se dá chápat (hodně návštěvníků), tak naopak nemohu přehlédnout brutálně klouzající podlahy u vnitřního bazénu, u bazénu s vlnobitím a všech nerezových můstků. Také odhadem 50 stupňové horko u vrcholu tobogánů bylo opravdu nechutné, protože nebyl nikdo schopen otevřít větrací okénka, chudák slečna plavčice, která tam zrovna měla službu byla úplně zničená a říkala, že jí nechtějí půjčit ovladač k otevření těch oken. Akce v baru byla taky hustá, po hodině čekání na zahrádce na objednané nápoje, kávy, párků a zmrzky nám došla trpělivost, tak jsme si nápoje a kávu vyzvedly přímo na baru a dál čekaly na párky, po další půlhodině a malém křičení konečně číšník párky přinesl a samozřejmě úplně studené, po velkém křičení nám slečna u baru řekla, že ty párky teda stornuje a hádjete co? Ano při odchodu jsem zjistil, že na účtence ty párky jsou napočítané za plnou cenu. Co mě však vadí nejvíce je fakt, že v celém Aqulandu není bazén ve kterém se dá plavat (všude je malá hloubka) a skákat. Pro malé děti asi super, ale řekl bych, že v Rakouském aquaparku můžou zůstat v klidu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1103
7.8.13 09:58

Pasohlavky jsou na h.

1. Bezpečnost atrakcí = neskutečně na to serou aspoň před první nehodou bylo zcela běžné že přenášely čluny z atrakce na atrakci a že na člunu jezdilo víc lidí než mnělo.
  2. Na atrakcích jako je U rampa by v zahranici byla u vyjezdu ochrana - tlumice v podstate jen valce z molitanu do kterých člun narazí a tím se zpomalí.
  3. skluzavka kamikadze je řešená tak stupidně že hrozí že se tam někdo zabije v tomto případě vjedes v plné rychlostí do krytého tunelu pokud někdo zpanikaří udělá chybu tak místo toho aby si natlouk zemře.
  4. jsou tam jen brouzdaliště pro uplně malý děti nic pro děti od 4-10let.
  5. hala kde jsou skluzavky je nejak blbe navržená je v ní 100% vlhkost a teplota na chcípnutí.
  6. serou na bezpečnost strašně to klouže a u bazénů mají plechové hrany (je to sice ohnutej plech ale tak že si o něj dítě v pohodě rozrazí lebku..

PS moje děti absolvovaly třebavolnéj bád z 50metrů (ve 3 letech ) horskou dráhu se zrychlením 0-na 100km za hodinu za 2,8s v 6 letech. A tam jsem se o děti rozhodně nebál. Do aqualandu je ale nevezmu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
172
7.8.13 20:38

Sice jsem tam nebyla ale říká se že je to myšleno (i cenově) spíš pro rakouské turisty…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
7.8.13 20:41
@Tužtička píše:
Sice jsem tam nebyla ale říká se že je to myšleno (i cenově) spíš pro rakouské turisty…
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3170
9.8.13 14:19

Dobrý den vážení,

včera jsem s velkým očekáváním navštívil váš aquapark a musím říci, že tato návštěva byla má první a zároveň poslední.
V několika bodech shrnu důvody:

• píšete, že máte 12 bazénů, přitom jsem viděl jen čtyři – vnitřní, venkovní a dva dětské, z čehož vyplývá velmi
málo vodní plochy na osobu • min. půlhodinové fronty na jakoukoliv atrakci mimo obyčejné skluzavky • velmi špatně odvětrávaná místa v horní části haly kde se nastupuje k jízdám • jedno-jediné sportovní hřiště a to na plážový volejbal, což k deklarované kapacitě 2 500/den je zoufale málo • vrcholem všeho byla změna ceny piva – do 17,30 hod byl Gambrinus 10° za 35 kč a po uvedeném čase bez jakéhokoliv upozornění a změny nápojového lístku se cena zvýšila na 40 kč

O některých dalších problémech zde již psali jiní. Je to čirý amatérismus.

Radek Prchal
Jaroměřice

• Nahlásit
  • Citovat
Brnak BRNO
9.8.13 17:49

Zkusenosti

Tak poznatky : Ultra kluzké podlahy- to projektanti nikdy nenavrhovali aquapark???

• Nesmyslné nerezové okraje ve venkovních bazenech - nepříjemné odlesky na oči a hlavně po obědě totálně rozpálené, že si člověk spálí ruku.
  • Nesmyslné 4cm rantly u všech bazénů - stačí chvíli pozorovat lidi kolik jich zakopne a drží mse za palce u nohy.
  • Nesmyslný vstup na schodiště u U rampy– z dojezdu vezmete kruh a musíte jít za roh na schodiště. Inteligence architekta??
  • Nevhodná venkovní dlažba, po které se nedá ve sklunci chodit. Chybí perforování a tvarování, aby se ntvořila jednolitá plocha.. Měli jsme puchýře :-(
  • Světýlka v dlažbě, která jsou vystouplá a hlavně jsou v uličce ke schodům!! Zakopnutí o ně fakt bolí.
  • pánské záchody (5 mušlí a z toho 2 v rohu u sebe :-))
  • ozvučení areálu.. uvnitř totálně nepoužitelné, venku občas slyšitelné, ale ve chvíli, kdy hráli animátorky, tak se vše mlátilo dohromady.

Ozvučení navrhoval totální amatér, který neměl základní znalosti o šíření zvuku. A hlavně animátorky hrají „do budovy“ od lehátek. Na všech lehátkách tak slyšíte jen dunění..( animátorky - 2 koc s culíkem - hezký a šikovný)

• atrakce ve srovnání s cizími aquaparky - některé dost nebezpečné.
  • dojezdová část z tobogánů - taková ponurá.
  • mostky ve vnitřním bazénu. nízké, když jdete např s malým dítětem a vedete ho, tak se praštíte do hlavy.
  • úzké schody od vrchního bazenu ke spodnim atrakcim ( i když je vedle prázdná stráň)
  • nebezpečný svah k bazénu pro děti
  • ceny pití a zmrzlin - strašné.. jídlo - samé smažené a jedny špagety.
  • chybějící slunečníky u lehátek.
  • chybějící bazén pro plavání

Tak nevím, za ty peníze co to stálo ( 1,2 miliardy Kč) by to asi zahraniční firma, která má opravdu zkušenosti s aquaparky postavila levnějí a hlavně mnohem lépe.

Nebezpečnost dokládá téžký úraz z minulého týdne ( pár dní po otevření) na atrakci ABYSS, která je od té doby uzavřena a musí se upravit.

• Nahlásit
  • Citovat
1103
10.8.13 23:22

Jiří Sedlář Dobrý den. Ten nezodpovědný tatínek jsem byl já. Kluk měří více jak 120cm, cedule to povoluje, nikdo nám neřekl ani půl slova, že na atrakci nesmíme. Seděl uprostřed tříčlenného člunu a po celou dobu jízdy z něj nevypadl nikdo! Ani já vzadu, kluk uprostřed a dcera(12let) vepředu! Všichni seděli (letěli) na svém místě, ruce na madlech. Po čtvrtém výjezdu na hranu rampy nás to hodilo přímo na nesmyslný hrbol, který je vpravo před odjezdem do bazénku. Naneštěstí kluk, ikdyž dopadl na duši, schytal hrbol na záda přes díru, kterou měl pod zadkem.Kdo viděl Abyss, má představu, z jaké výšky jsme letěli. Znovu opakuji, všichni se drželi madel a člun se nepřevrhl! Není pravda, jak popisuje událost někdo z Aqualandu výše! Byla to druhá naše jízda. Bohužel poslední. Moc jsme se těšili, děti nejvíce. Zaplatili jsme 1 480 Kč a po hodině odjezd do nemocnice, nikdo s námi nesepsal ani protokol o úrazu. Věřte mi, Abyss má konstrukční vadu, z naší strany nedošlo k chybě. Že nás nikdo neoslovil, když kluka a ženu odvezla sanitka, lze snad přičíst druhému dni, kdy bylo otevřeno. Ale útrata za hodinu pobytu zamrzí, když víte, že jste neudělali nic špatně… Netuším, jak se Aqualand dozvěděl, v jakém stavu byl kluk propuštěn z nemocnice. Vůbec není pravda, že odešel po svých, to ani náhodou! Když jsem jej vyzvedával v nemocnici, musel jsem ho přenášet z lehátka do auta a celou cestu ležel na zadních sedadlech na nafukovací matraci! Naštěstí se dnes relativně hýbe, ale bere prášky od bolesti, bez nich ani neusne. Třeba se někdo z Aqualandu ozve a vysvětlíme si to…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama