Asentra a hubnutí

Anonymní
4.12.16 05:26

asentra a hubnutí

Ahojte holky, mám takový dotaz zdali to nemůže mít nějakou souvislost. Už přes rok beru Asentru 50 jednu tbl/ denně
Můj problém je že nemam moc chuť k jídlu Snažím se jíst to ano ale nedaří se mi přibrat mám 52 kg na 168 cm Přemýšlím že bych ji vysadila vím že se to nemá že poté nastoupí abstinence ale chci si zachránit zdraví tím myslím aby se mi vrátila chut abych byla veselejší no nechci být na práškách Nebo máte nějaký tip př produkty na podporu chuti k jídlu prosím reagujte jen ty co mají obdobnou zkušenost nějaky to seš blbá apod si nechte prosim :roll: :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30654
4.12.16 08:19

Lék ti předepsal doktor, ptala ses ho, jestli není vedlejší účinek ztráta chuti k jídlu? Spíš bych řekla, že to souvisí s tím, naco ji bereš - na úzkostnou poruchu? Chodíš na terapii? Bez povolení bych lék rozhodně nevysazovala. Spíš než doplňky stravy bych zkusila být hodně venku. A jestli ti to zdravotní stav dovoluje, tak i nějaký sport.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
4.12.16 09:59

Ahoj, já beru přímo Sertralin, taky jsem trpěla nechutenstvím, ale jak píše @Russet, souviselo to s úzkostnou poruchou, po cca 2 měsících, kdy léky zabraly jsem se zase „rozjedla“ - rok a něco mi už připadá dlouho na případné nežádoucí účinky :nevim: a rozhodně doporučuji nevysazovat, já jsem vysazovala cca před rokem a půl, v průběhu půl roku jsem v pohodě bez jakýchkoli problémů vysadila a cítila se dobře a po roce jsem do toho spadla opět a ten nový nájezd na AD byl hrozný :roll: doktor mi říkal, že alespoň minimální dávku (25 mg) budu už brát pořád..zatím beru 75 mg (od července)..jinak doporučuji popíjet Nutridrink..a já beru ještě b-komplex a hořčík..a je potřeba se taky trochu hýbat (pokud je to možné) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.16 12:50

@Novacek12 Já dostala taky Sertralin, protože jsem po lécích před ním pěkně nabrala a rozežrala se. Tak mi dal tohle. Půl tab. ráno a půl večer. Je fakt, že nemám chuť k jídlu. Snad to tak zůstane, vůbec bych se nezlobila :)

• Citovat
  • Nahlásit
36
4.12.16 16:03

Já beru tabletu a půl ráno a přibrala jsem i po Sertralinu - ale spíš proto, že jsem v pohodě a miluji jídlo :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat