Reklama

asi uz :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ififif
Povídálka 16 příspěvků 21.08.09 22:28
asi uz :)

ahoj holky :)
jsem tu nova a mam termin za tyden a uz od vcera mam desny poslicky a rano mi odesla hlenova zatka :)poslicky jsou zatim nepravidelny nekdy po hodine nekdy po deseti minutach tak cekam jestli se to rozjede nemate nekdo podobny zkusenost ?:)

Reklama

Reakce:

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 21.08.09 22:52

Ahoj, já to sice nezažila (oba porody jsem měla vyvolávané), ale vypadá to u tebe dost nadějně. Po odloučení hlen zátky se muže nastartovat porod. Zase platí pravidlo jak u koho Tak držím palečky a at se raduješ brzy z malého vonavého uzlíčku :D :D .

harpyje
Extra třída :D 10668 příspěvků 21.08.09 22:55

no tka povidej jak jsi na tom? konrakce jso uuplne nepravidelne? nebo se treba aspon nejak zkracuji intervaly?

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 21.08.09 23:12

Držím palce, ale neporadím, já poslíčky nikdy neměla :) A zátka mi odešla jednou hodinu před porodem, jednou týden před a jednou vůbec (nebo jsem si nevšimla) :)

L.

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 21.08.09 23:24

Já poslíčky měla asi měsíc před porodem,zátka odešla taky měsíc před porodem a přenášela jsem ještě 14 dní po termínu

harpyje
Extra třída :D 10668 příspěvků 22.08.09 12:42

koukám ififif se neozvala. že by nakonec skončila v porodnici?

ififif
Povídálka 16 příspěvků 22.08.09 15:53

holky,tak porad nic mam kontrakce po7 az 10min ale prej mam jeste cekat :(uz je to des myslela sem,ze ndeska uz porodim ale v porodnici mi rekly,ze jeste ne a muze to byt behem dvou dni :(sem starsne unavena :(tak se snazim pkud to jde spat :)ale nejde to :(

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.09 17:36

Moc držím pěsti, ať už to prcek nenatahuje a máte to oba brzo za sebou;)
 Jana

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Novinář Chášakdží umíral příšerných sedm minut, na konzulátu řádili uklízeči

Novinář Džamál Chášakdží umíral dlouhých sedm minut, během kterých byl mučen.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >