asi uz :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ififif
Povídálka 16 příspěvků 21.08.09 22:28
asi uz :)

ahoj holky :)
jsem tu nova a mam termin za tyden a uz od vcera mam desny poslicky a rano mi odesla hlenova zatka :)poslicky jsou zatim nepravidelny nekdy po hodine nekdy po deseti minutach tak cekam jestli se to rozjede nemate nekdo podobny zkusenost ?:)

Reakce:
Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 21.08.09 22:52

Ahoj, já to sice nezažila (oba porody jsem měla vyvolávané), ale vypadá to u tebe dost nadějně. Po odloučení hlen zátky se muže nastartovat porod. Zase platí pravidlo jak u koho Tak držím palečky a at se raduješ brzy z malého vonavého uzlíčku :D :D .

harpyje
Extra třída :D 10673 příspěvků 21.08.09 22:55

no tka povidej jak jsi na tom? konrakce jso uuplne nepravidelne? nebo se treba aspon nejak zkracuji intervaly?

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 21.08.09 23:12

Držím palce, ale neporadím, já poslíčky nikdy neměla :) A zátka mi odešla jednou hodinu před porodem, jednou týden před a jednou vůbec (nebo jsem si nevšimla) :)

L.

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47203 příspěvků 21.08.09 23:24

Já poslíčky měla asi měsíc před porodem,zátka odešla taky měsíc před porodem a přenášela jsem ještě 14 dní po termínu

harpyje
Extra třída :D 10673 příspěvků 22.08.09 12:42

koukám ififif se neozvala. že by nakonec skončila v porodnici?

ififif
Povídálka 16 příspěvků 22.08.09 15:53

holky,tak porad nic mam kontrakce po7 az 10min ale prej mam jeste cekat :(uz je to des myslela sem,ze ndeska uz porodim ale v porodnici mi rekly,ze jeste ne a muze to byt behem dvou dni :(sem starsne unavena :(tak se snazim pkud to jde spat :)ale nejde to :(

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.09 17:36

Moc držím pěsti, ať už to prcek nenatahuje a máte to oba brzo za sebou;)
 Jana

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Ondráček vyhrožuje ředitelce Supraphonu, že to „roztočí“: Dej to právníkům!

Českou hudební scénou otřásá nevídaný spor. Na sociálních sítích se do sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >