Asistent pedagoga a učení

Anonymní
16.7.19 22:26

Asistent pedagoga a učení

Ahoj holky, dělám si kurz asistent pedagoga teď přes prázdniny, ráda bych si o tom s někým popovídala co to už dělal nebo dělá? Jak jste se připravovali? Jak dlouho vám trvala napsat závěrečná práce? Já jsem byla zatím první den a hned se učím, i kdyz mi to moc neleze do hlavy, závěrečnou práci ještě jsem nezačla delat, ale už se na ni chystám, zkoušky mám teda až září, ale chci být připravena. prijde mi toho moc na učení, jak jste na to byli vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
50408
16.7.19 22:43

Kdyz jsem nastoupila na kurz, tak jsem vychytala obdobi, kdy jsem mela v prvaku hotovy zimni semestr a zacinal mi letni semestr na VS. Kurz jsem koncila, kdyz mi zacinalo zkouskove, takze celkem napor informaci.
Kurz jsem delala intenzivni. Vycerpala jsem na nej studijnu volno.
V te dobe jsem delala AP. Mela jsem prac. smlouvu, takze mi byla uznana praxe. Zaverecnou praci jsem psala po vecerech nebo po nocich. Tak pisu vsechny seminarky.
Kurz byl velice zajimavy. Prednaseli nam docenti, kteri uci v Praze na univerzitach + lide leta v praxi. Dojizdela jsem na nej do Berouna (bydlim na JM). Byla jsem primo u zakladatele kurzu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.7.19 22:48

@Kelsey asi to taky tak budu muset dělat psát po večerech, mám 2 male děti a s nima přes den absolutně nemám čas.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama