Autosedačka 9-18kg jakou?

PajinkaT
8.6.13 15:54

Autosedačka 9-18kg jakou?

Ahoj maminky / tatínkové.. :) Chtěla bych poradit s výběrem autosedačky 9-18kg. Spolehlivou, která dopadla dobře v testech, ale zase né něják drahou. Myslíte, že se dá v dnešní době sehnat spolehlivá autosedačka, která nestojí 5.000,–? Děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4434
8.6.13 15:58

Máme romer king plus a naprostá spokojenost, v testech vyšla dobře a dali jsme za ní kolem 4.200kč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2854
8.6.13 16:00

S tou cenou to fakt nevím, ale já bych za to ty peníze dala po naší zkušenosti - máme za sebou bouračku, kdy do mě najel čelně jiný řidič, sedačku máme Cybex pallas 2 fix asi za 6 tis. Kč, mohu jen doporučit a na zdraví či životě dítěte nešetřím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11408
8.6.13 16:08

Souhlas s prispevkem vyse. mame taky romer king plus. navic kvalitni sedacku treba jeste za pulku prodate a ve vysledku vas vyjde stejne jako ta ‚nekvalitni-netestovana‘

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PajinkaT
8.6.13 16:10

Děkuji za doporučení..
@pet01 : Co vím tak ty Romer jsou prý skvělé autosedačky, kouknu na jejich stránky, děkuji

@mismurka : Nejde o to, že bych koupila sedačku za 2.000 co není vůbec bezpečná, proto se ptám jestli se dají sehnat i spolehlivé autosedačky třeba i okolo 4.000, jak už jsem zjistila tak dají, ale i tak děkuji za Vaší odpověd a doporučení.

• Citovat
  • Nahlásit
1118
8.6.13 16:10

Diskuzí na tohle téma je tu mraky :roll: Jinak za mě Romer, kvalita za rozumnou cenu a neměnila bych. Na zdraví se šetřit nevyplácí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2282
8.6.13 16:11

Mame Chicco X-Pace, v testech vychazi jako dobry prumer a cenove je kolem 3 tisic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PajinkaT
8.6.13 16:13

@Aklama : vím hodně jsem jich i pročítala ale je toho opravdu mraky a některé i z roku 2010, proto jsem se rozhodla založit novou, už jen kvůli novým testům. je pravda, že jsem mohla jen obnovit diskuzy, bohužel mě to v tu chvíli nenapadlo.

@xreni : Děkuji za doporučení.

Na ty Romer kouknu, co čtu tak jsou hodně oblíbené. :)

• Citovat
  • Nahlásit
1582
8.6.13 16:13

My jsme meli Romera King plus, jezdili jsme na dlouhe cesty autem Evropou, mala si hovela. Nastesti jsme nehodu nemeli, ale cetla jsem prispevek maminky, ktera bourala a mela zkusenost z touhle sedackou. Proto jsem se rozhodla pro tuhle. a ted mame Romera Kidfix sict, a taky super, mista v ni je dost…Ja nenecham dpustit na Romer sedacky.Jsou pohodlne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26100
8.6.13 16:19

Máme Romer King plus…Už druhou, protože s první jsme bourali, na staršího prcka jsme měli v době té bouračky MC Priori XP a obě sedačky tu bouračku přežily bez známek poškození (a děti taky, my s manželem jsme to tehdy odnesli hooodně namoženejma krčníma svalama, přední sedačky zlomený a děti nic)…

Takže mladšímu jsme koupili zase Kinga, staršímu už větší sedačku, ale taky Romer…

Jen teda dodám, že v případě bouračky to chce nahlásit, že v autě byly autosedačky a pak vám škodu uhradí z povinnýho ručení viníka… Nám vyplatili plnou pořizovací cenu sedaček, který v tom autě při bouračce byly… Ale možná jsme měli štěstí, že ten, co nás naboural měl povinný ručení u České pojišťovny a na likvidátora, nevím… Ale moje zkušenost je takováhle…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PajinkaT
8.6.13 16:23

@Lenka76 @kate02 : Taky vám děkuji za doporučení, právě na ně koukám.. :) A už mám jasno, beru také Romer King Plus.. :)

Všem vám děkuji za vaše doporučení…:)

• Citovat
  • Nahlásit
1038
8.6.13 16:25

My máme MC Priory a do 5000,– se vejde :) Staršímu jsme už museli koupit větší, ale jsem věrní MC :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1582
8.6.13 16:30

Me docela prekvapil zpusob poutani sedacky do auta u Maxi Cosi. Kamoska ma myslim Tobi, a docela jsem s tim bojovala, nez jsem to pripnula spravne. U Romera je to raz dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26100
8.6.13 16:34
@Lenka76 píše:
Me docela prekvapil zpusob poutani sedacky do auta u Maxi Cosi. Kamoska ma myslim Tobi, a docela jsem s tim bojovala, nez jsem to pripnula spravne. U Romera je to raz dva.

Nevím, jak se poutá Tobi, ale mně přišla lepší na poutání ta MC Priori… :think: Hlavně že se dala odepnout i se spícím dítětem, což jsme občas využili, když v ní starší prcek usnul… :oops: :mrgreen: Sice se manžel teda nadřel, aby ho v ní odnesl… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69305
8.6.13 16:38

Mám MC Tobi a poutání je snadné, ještě má upínač pásu :think: Romer máme až tu větší, tak neporovnám, já jsem s Tobi spokojená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat