Autosedačka 0-18kg

10
09.10.19

Dobrý den,

potřebuji pro svou dceru další autosedačku následující po vajíčku. Mám vybrané tři, potřebuji isofix a chci aby byla otočná. Buď Britax, Joie, nebo Maxi-Cosi. Nevím ale kterou vybrat. Britax je sice nejvyhlášenější, ale vůbec se mi nelíbí prostor u hlavičky, vůbec není pořádně zafixovaná a má tam hrozně místa, což mi přijde v případě nehody hrozné, aby tam hlavička lítala.

Jaké máte zkušenosti a jakou byste mi doporučil?

Děkuji, Nováčková

Lukáš Fiala
18.11.19

Pěkný den,
na začátek bych řekl, ať se podíváte po autosedačkách v kategorii 9 měsíců až 4 roky. Sedačky z této kategorie se totiž dokáží ještě lépe přizpůsobit aktuálním potřebám dítěte než autosedačky, které jsou od 9 měsíců až do 12 let.
Podle testů kvality a bezpečnosti jako je ADAC patří dlouhodobě mezi nejbezpečnější autosedačky Britax Römer. Nyní je jedním z nejprodávanějších modelů v této kategorii autosedačka Dualfix M isize( https://funbaby.cz/…r022732.html ), kromě toho, že splňuje veškeré nejnovější bezpečnostní normy, lze ji otáčet o 360°, což vám velmi usnadní usazování dítěte do auta. Nevím přesně, co myslíte tím, že v autosedačce hlavička lítá? Jsem si jist, že při nehodě poskytne dualfix M isize vaší dceři maximální bezpečí, protože prošla mnoha přísnými bezpečnostními testy a získala vysoké hodnocení také v testu ADAC. Často bývá klíčem při výběru autosedačky také cena, pokud hledáte levnější variantu, mohu doporučit autosedačku Spinfix https://funbaby.cz/…p021020.html české značky Zopa. Stačí vám to takto?

Lukáš Fiala
www.funbaby.cz