Reklama

Autosedačka - čištění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára 1
Echt Kelišová 8728 příspěvků 27.01.18 15:00
Autosedačka - čištění

Mám dvě děti, tzn. dvě autosedačky - věčně špinavé. Vyperu to, jedeme jednou a mladší se rozhodne, že si tam sedne sám a samozřejmě zavadí botou o potah. Jak to řešíte? Jak často perete potah? Jakým způsobem ho perete? Máte nějaký chránič? Už jsem si říkala, že koupím chránič, který bude jednodušší vyprat. Máte nějaký tip? U nikoho jsem si nevšimla, že by měli chránič. :nevim:

Nejnovější recenze z kategorie Autosedačky a doplňky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15372 příspěvků 27.01.18 15:03

@Sára 1 Zavazeni botou opravdu neresim, maximalne pockam, az blato oschne a utru suchym hadrem. Perutedy casto, protoze mame zvraceci dite a to se jinak resit neda, i potah protece az na polystyren.

Tichošlápek
Extra třída :D 10081 příspěvků 27.01.18 15:04

Vzhledem k tomu, ze oba kluci zvraci -Hodně a skoro při každé jízdě - tak jsou sedačky zpravidla jednou tydne kompletně ve sprše. Takže nějaké okopane potahy, by mne nechaly v úplném klidu :mrgreen:

Sára 1
Echt Kelišová 8728 příspěvků 27.01.18 15:08

@Cuddy @Tichošlápek Přijde mi, že se praním ten potah strašně ničí. A jak to perete? V pračce jsem to radši nezkoušela. Teď jsem se dívala na nějaký potah - nazváno letní potah, ale nejsem si jistá, jetli by to nebyly vyhozené peníze. Nevím, jak moc to sedí - jestli to spíš nepřekáží.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15372 příspěvků 27.01.18 15:11

@Sára 1 Peru to normalne v pracce a neprijde mne, ze by se nejak nicil. A peru opravdu casto. Na nejake typy se vyrabi ten letni potah, to mne prijde jen jako frote, takze nam se zvracenim by to tak jako tak nepomohlo.

Tichošlápek
Extra třída :D 10081 příspěvků 27.01.18 15:11

Ja neperu v pracce, protože se to úplně priserne sundava. Hodím cele sedačky do vany, osprchuji z nejhoršího, a pak popadnu kartáč, lanza mýdlo a ručně to vydrbu.

Janli
Kelišová 5680 příspěvků 9 inzerátů 27.01.18 15:12

Zapnu ten potah do povlaku na polštář a pak ho teprve peru. Ten letní potah je fajn, ale musíš zvážit, jestli ti to za tu cenu stojí.

Aspera
Generální žvanilka 20528 příspěvků 1 inzerát 27.01.18 15:19

Okopání neřeším, peru jen pozvracené případně počůrané sedačky. Nebo když se povede a není dlouho nehoda tak hodně špinavé sedačky, to už se dlouho nestalo. Mám celkem lehce sundatelné potahy, tak sundám, nechám odmočit ve vaně a pak jen vymáchám a hotovo. Teď jsme na zvracení pořídili kyblíček, tak uvidíme jak bude fungovat, zda se neustálému praní vyhnu nebo ne, první cestu obstál suprově.

JaniceB
Extra třída :D 13213 příspěvků 2 inzeráty 27.01.18 15:22

Drobnosti, jako okop od boty, utiram vlhcenymi detskymi ubrousky na zadek /ktere bych nikdy na zadek nepouzila…ale vycisti se s nimi kde co…/. Jinak samozrejme jedine sundat, vyprat…Snimatelny potah by asi take leccos vyresil.

smurfka
Nadpozemská drbna 29552 příspěvků 27.01.18 16:48

Sejmu potah a hodím ho celý do pračky…nezdá se mi že by se ničil..( spiš by mě napadlo že se více ničí ručním praním - drhnutím atd )..
Jinak okopaná sedačka mě nechává klidnou, peru tak jednou za tři měsíce..spíš mi stačí to vysát když jedu na benzínku a fleky přetřu vlhčeným ubrouskem..svoji sedačku na místě řidiče taky neperu tak to nepřehánět :nevim:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62922 příspěvků 3 inzeráty 27.01.18 22:22

@smurfka Jo, chtěla jsem napsat to samé, klasická sedadla taky neperu, tak nešílím asi s potahy autosedaček, peru jen poblitá, počůraná, rozlité sladké pití, upatlané od jídla… zbytek ne, teď už jsou děti decentnější, tak je to třeba jednou ročně. A jinak sundám potah a mrsknu do pračky.

smurfka
Nadpozemská drbna 29552 příspěvků 28.01.18 10:28

@j.a.n.i1 jj ted jsem prala sedačku po ani nevím jak dlouhé době a jenom proto, že jsem ji prodávala :-)))
Více jsem prala když mi dítě ještě třeba blilo..ted od dvou let už to peru minimálně po zimě a po létě:-)) když je bordel z jídla tak to akorát vysaju na benzínce, nějaký flíček nebo bláto mě neirituje..nechám uschnout a setřu ubrouskem:-) Já bych to klidně prala častějc, ale jsem lítá to celé snímat - ten potah a pak to tam zase dávat, taky to táhnout z auta domů a pak zase zpět:-) Jako kdyby to byla nějaká velká špína, ( počurané, pokaděné, poblité, ) tak oka..ale jinak si myslím není potřeba to každý týden prát :mrgreen:

azaleila
Kecalka 115 příspěvků 68 inzerátů 12.09.18 12:41

Ahoj holky, moc prosím o radu, mám CYBEX autosedačku (takovou tu s tím pultíkem) a dnes mi ji dcera pozvracela (jogurt) … běžné nečistoty otřu suchým nebo mokrým hadříkem a je to v pohodě, ale teď zvratky udělaly tzv. mapy… a já nevím, co s tím… máte, prosím, někdo zkušenost?

smurfka
Nadpozemská drbna 29552 příspěvků 12.09.18 13:26

ty lepší značky - což cybex je.. by se měli dát odstrojit a vyprat..já mám romerku a normálně ten potah jde sundat a hodit do pračky

smurfka
Nadpozemská drbna 29552 příspěvků 12.09.18 13:33

@azaleila nevím jakou přesně sedačku s pultíkem máš, ale našla jsem na netu že cybex s pultíkem má normálně pratelný potah, takže se musí dát stáhnout

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >