Reklama

B-komplex u předškoláka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

musika
Povídálka 47 příspěvků 27.12.16 11:16
B-komplex u předškoláka

Dobrý den maminky, chtěla bych se zeptat, zda některá nevíte, zda se B-komplex může u pětiletého syna užívat neomezeně, nebo jak maximálně dlouho a jaké jsou případně nežádoucí účinky? Syn je nejedlík a docela mu to pomohlo, ale nevím, jak dlouho mohu dávat…

Děkuji a hezké a pohodové svátky

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 27.12.16 11:31

@musika https://vyzivadeti.cz/…y-skupiny-b/

zkus napsat sem.. někde je uvedeno, že je to nevhodné do 12 let, takže se ptát přímo v lékárně?

panenka87
Extra třída :D 13168 příspěvků 27.12.16 12:08

Můj syn, 4 roky, bere taky béčko delší dobu. Užíváme kapky od Generica a tam je dávkování pro i tak malé děti.

Any11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 12:40

Taky dávám celou zimu, šestiletá dcera trpí na opary a afty.

SebinkoDanielka
Nováček 4 příspěvky 27.12.16 12:52

Tak já synovi dávala normální prášek b a i rybí tuk, občas dám i kyselinu listovou a hodně c. Nikdy jsme problém neměli, sice mi paní v lékárně říkala ze by to měl mít ze stravy, ale tak nevím jak bych do něj nacpala tolik zeleniny a všeho když on vůbec nechce jíst…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama