Baby born sestřička a doplňky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lisadon
Ukecaná baba ;) 1868 příspěvků 23.11.17 16:05
Baby born sestřička a doplňky

Pěkný den všem, nemáte někdo prosím tip, kde sehnat doplňky na panenku Baby Born starší sestřičku? Všude nacházím jenom na to miminko. Potřebovala bych hlavně oblečení, ale můžou být samozřejmě i jiné doplňky. Moc děkuji.

Reklama

Reakce:

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1821 příspěvků 23.11.17 16:49

Teď zrovna běží v televizi reklama, kde tvrdí, že by na ní mělo sedět stejné oblečení jako na klasickou Baby born. Tak zkusit to :nevim:

Lisadon
Ukecaná baba ;) 1868 příspěvků 23.11.17 17:46

Tak přinejhorším to, ale mě ty věci přijdou prostě jenom jako na miminko, nejsou jako na větší dítě. Teda aspoň to co mají u nás v obchodech…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „svůdných“ fotek s brčkem a dětských oslav? Zákaz plastů na jedno použití!

Plastová brčka, talíře, příbory. Požehnání pro rychlé občerstvení a spása... číst dále >

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama